American Truck Simulator [Ana Konu]

En azından biraz daha modernleşmiş keşke Kenworth W900’e de yapsalar.

2 Beğeni
3 Beğeni
1 Beğeni

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1684428402923638786?t=bdVfo-u4VlH5TYCggBqaOg&s=19
1.48 tam sürüm geliyor

Oyuna giremiyorum, oynaya basıyorum giriyo gibj oluyor fakat oyuna girmiyor herşeyi denedim yeniden başlatmalar önbelleği silmeler ama olmadı hiç bir şekilde, ve sadece bu sorun ats de var deli etti beni.
şimdi baktım belgeler klasörü kurulmamış oyunun şaka mı bu :smiley: ?

Dosya bütünlüğünü doğrulamayı denedin mi?

Hocam dediğim gibi herşeyi denedim fakat oyunun belgeler dosyası yok​:smiley: bir hata mj oldu acaba silip yüklemem mi gerekiyor :thinking:

1 Beğeni
1 Beğeni

Klasörü kendin oluşturup dene. Açılmazsa mecbur tekrar yüklemen gerekiyor.

Dosya bütünlüğünü doğrulama işlemi sadece yüklü dosyalar kısmında yer alan klasör yolundaki oyun dosyalarını tarar. Belgelerim klasörüne bakmaz.

Çünkü Belgelerim klasöründe profil dosyaları, mod dosyaları, configürasyon dosyaları vb. dosyalar var. Bu dosyalar herkeste aynı değildir. Oyuncudan oyuncuya değişir. Dolayısıyla kontrol için karşılaştırma yapılamaz. Ama oyunun yüklü olduğu klasördeki dosyalar HERKESTE AYNIDIR.

tekrar yükledim ve yine açılmadı oyun, ve hala belgeler klasörü yok oyunun :smiley: büyük ihtimal belgeler dosyası olmadığı için oyun açılmıyor. nasıl halledeceğim bunu internetteki herşeyi denedim şaka gibi. belgeler klasörü oluşturma gibi bi seçenek varmı acaba?

Klasörü kendin oluşturup denedin mi?

image
Bu klasörü açacaksın sadece.

1 Beğeni

şu an oyun açıldı çok şaşırdığım bir şekilde fakat bu hatayı alıyorum

klasörü oluşturdum ama içi boş olduğu için, save’im falanda gitti sanırım

Dün DLC çıkmadan, bir DLC eklendi.
https://steamdb.info/app/2543810/

1 Beğeni

Nebraska yada yeni bir araç olabilir :thinking:

giriş yapıp kontrol et profili steam saklıyorsa indirip kurtar, sonra oyunu aç hesap görünürse profili buluttan ayır oyundan çık oyun ayarlarında steamden bulut yedeklemeyi kapat

steam sitede bulamazsan pcde kurulu olan yerde ara bunun gibi olur konumu

C:\Program Files (x86)\Steam\userdata\*****\270880\remote\profiles
1 Beğeni

Kansas olabilir oklahomadan sonra kansas dolaşıyordu sanki etrafta :thinking:

https://steamdb.info/app/2298430/
Kansas var zaten. Nebraska olabilir.

1 Beğeni

Ya Büyük Oyna ya da Hiç Oynama
Teslimatları mevcut haritadaki bütün geniş yük güzergâhlarında tamamlayın.

Bu başarımı kazanmak için oyunun yolladığı maildeki bütün rotaları tek tek gerçekleştirdim fakat Oklahoma DLC’si olmadığı için o rotadaki özel nakliye görevlerini yapamadım. Bu başarım için tüm DLC’lere sahip olmak gerekiyor mu yoksa mevcut DLC’deki özel nakliyeleri yapmak yeterli de ben arada bir rota mı kaçırdım.

Edit: Tüm DLC’ler gerekmiyormuş. Olan DLC’dekileri yapmak yeterliymiş. Sadece bazı şehirlerden birkaç tane farklı rota olduğu için 1 tane rota kaçırmışım onu tamamladım oldu. İhtiyacı olan olursa bu rehberden faydalanabilir.

3 Beğeni