American Truck Simulator [Ana Konu]

5 Beğeni

Pavelden aldığım bilgiye göre scs reklam ajansı kurmuş. Kamyon markaları için reklam, tanıtım filmleri çekip dijital mecrada çalışmalar yürütecekmiş. Yani oyun geliştirmeyi tamamen bırakıyorlar.

İsabet olur.

13 Beğeni

FAHFSDAHJGKHGFASDHGFHGJKSFAHGHJKGFDSAJKFJGASD bağırdım

2 Beğeni

American Truck Simulator için iki gizli dlc:
Muhtemelen Biri kamyon biri W900 modifiye Paketi

3 Beğeni

2386530 ets2 tarafında 2371170 olarak var, paket detayları This changelist affected 3 other packages. yazıyor bu demek ki var olan dlclere bağlı, dediğin gibi 2386480 yeni bir şey onun notu This changelist affected 1 other apps.

4 Beğeni

:smiley: PaintJob :smiley:

3 Beğeni

Bu özel DLC’yi 2016’da zaten kazanmış olan sürücüler için, açıklanan içeriğin tamamını ücretsiz bir güncelleme olarak alacağınızı paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz!

American Truck Simulator ilk çıktığı günlerde istek listesine ekleyenlere, Kenworth T680 ve Peterbilt 579 için Steampunk paint job veriliyordu. Bunu almış olanlar bu DLC’ye ücretsiz sahip olacak!

o kokpit ne ya :smiley:
yeni diyemiyorsun eski diyemiyorsun nasıl bişey olmuş

3 Beğeni

analog kadran olsa “herkes dijitale geçti bunların kadran halen analog” diyecekler, sırf bu yüzden almayacaklar, adam zaten “modernleşiyoruz ama geleneksel tasarımı bozmuyoruz” demiş.

Tempranınki ve birkaç araç hariç niyeyse dijital göstergeleri sevmiyorum.90lar çocuğu yada tempra kullanıcısıda değilim ama.

Dijital dashboard’a ben de karşıyım. Analog göstergeleri daha çok seviyorum. Ama geniş ekranlı yol bilgisayarı olacak tabii o kadar da değil. Bu konuda Scania NexGen ideal.

When peterbilt 579 ?

Sıradaki?
  • Peterbilt 579 2021
  • Peterbilt 389X
  • Kenworth T680 2021
  • Kenworth W990

0 oylayanlar

arkadaşlar scs software bu markalara niye 1 araç ekledi? freigtliner ve mack tek araç
klasik araç dlc’si gelir bence
freightliner clasic xl,freightliner 134sd modeli
mack modeli için yeni mack pinnacle ,eski mack pinnacle böylece koleksiyon tamamlanıyor

burunsuz araç modeli gelmeli ats’ye?
mesela kenworth k100,freightliner agresory modeli gibi,
en azından araç koleksiyonu bitebilir bu araçları elde edersek

The Next Western Star Trucks 47X Yada
The Next Western Star Trucks 48X
:face_with_monocle::thinking::eyes::shushing_face:

3 Beğeni

Bu oyunda trafik ets’ye göre daha mı az? şehir içi harici yollar çok dolu değil ets’de hız sınırını aşırı geçmediğinde sürece trafik yoğun oluyor, komut ile 2 yaptım yine aynı karşıdan gelenler daha fazla.

Western Star’la bir şeyler geliyor anladık onu. Ağır nakliyeyle alakalı ne geliyor acaba?

Yeni özel nakliye güzargahları :slight_smile:

1 Beğeni

Power hood ve yeni şasiler geliyor muhtemelen

2 Beğeni

Şaşmaz…malesef.