American Truck Simulator [Ana Konu]

Yeni Bir Mack Kamyonu Geliyor
FALL 2023

Sizce Ats’Ye Gelirmi. Bu Kamyonlar.

Bunu istemek kolay.

Ground detection, friction, longitudinal/lateral friction, tire load zart zurt gibi şeylerden bahsettiğimizde ilerleyeceğiz.

3 Beğeni

Sisl Yayında Söyledi Çok Ama Çok Yakın Zamanda Ats’Ye Yeni Çekici Gelicek Belki İnternational HX Olabilir Bize Daha Yakın Olan Belki Başka Bir Çekici

1 Beğeni

“Çok ama çok yakında” cümlesini sen uydurdun herhalde :smiley:
Çünkü yayında sadece yeni bir çekici gelebileceğini söyledi ve zaman vermedi :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

sesli güldüm nedense mkklmacakl :smile: :smile:

Kenworth W900’ü yenilemişler, ellerine sağlık iyi olmuş hoş olmuş da, hızın ve hız sabitleyicinin göründüğü ekranı unutmuşlar. Hız sabitlemeyi sağlıklı bir şekilde kullanamıyorum. :smiley:

Gerçekten güzel olmuş yeni W900, baştan aşağı yenilendiğini görebiliyorsunuz. Kabin içinde kadranlar ve bilgi ekranı çok iyi duruyor ama hız sabitlemeyi açınca ekranda göremiyoruz kaçta olduğunu bi üst mesajda bahsedildiği gibi. Onun dışında hava filtresindeki ızgaralı bölüm ve egzoz koruması gibi detaylar üst kaliteye çekilmiş, led sinyal detayı, yakıt tanklarındaki ve şaside görünen etiketlere kadar detaylı çalışılmış. Yapanların eline sağlık ben kriechbaum’un ses paketiyle bu aracı daha fazla kullanırım artık.

1 Beğeni

Gerçekte o ekranlar yok, ne videolardan, ne de Kenworth dökümanlarında biz göremedik. Eğer gerçek bir videoda hız ve hız sabitleyici ekranları gösteren bir yer varsa gönderin ekleyelim.

2 Beğeni

Hocam yanlış anlamayın amacım eleştirmek ya da gerçekten unuttuğunuzu söylemek değildi. Biraz “Ekran görüntüleri” konusundaki espritüel tavrımı devam ettirmek istemiştim. Yoksa elinize emeğinize sağlık modelleme çok güzel olmuş.
Ancak bu araçta hız sabitleyicisi varsa, bir yerlerde de en azından devrede olduğuna dair bir ışık, bir işaret v.b olmalı. Ha Kenworth bunu orijinalden W900’e koymadıysa o da ilginç.

Yani sözün özü hız sabitleyici açık mı değil mi o bile belli olmuyor. Sanırım aracı sarı siteye koyup başka modele geçmeyi düşüneceğim. :smiley:

@SiSL Dörtlü sinyal düğmesinin sesi geliyor fakat animasyonu yok.

1 Beğeni

Dashboard modu çıkmış. Hız sabitleyici göstergesi mevcut.

Modun orijinal steam atölye linki. Buradan indirin.

2 Beğeni

arkadaşlar bende mod yapıyorum kenworth w900 ön ızgara modu düzenlediğim mod
özellikle ön ızgarayı altındaki şeyi hiç beğenmedim klasik kenworth w900 öldürüyor
çünkü eski olanda yoktur ilk modum altta indirme bağlantısı

1 Beğeni

Göstergeler deki kırmızı detayları akşam fark ettim efsane bir görünüş katmış :heart_eyes:

7 Beğeni
1 Beğeni

Eyvallah :slight_smile:

7 Beğeni

Hadi ETS ye gelmezde şu american truck için bari Kenworth K100(Haulinde Kinetic 1K1 diye geçerdi) ve K200 modellerini bekliyorum gerçekten artık bu oyuna burunsuz çekicilerde eklenmeli…Evet bunların modu var fakat scs tarafından getirilmesinin de ayrı bir güzelliği var şimdi :man_shrugging: Yani belki klasik çekici bahsettiğim modeller belki de hala amerikada sürekli çalışan modeller ama oyuna ayrı bir kan getirecek çekici modellerinden de birisi

Maalesef SCS sadece sıfır üretimi olan çekicileri sıfır kondisyonunda getiriyor.
Yoksa mesela Kenworth W900’ün eski modelleri falan da olsa çok tatlı olurdu. Ya da 2. el araç piyasası olsa böyle çok mükemmel olurdu. İlk kamyon için kredi çekmek yerine ikinci el alırdık. Hani arıza çıkarma mekaniği olmasa bile eski araçların kendine özgü olayları olsa (İç mekanda eksik düğmeler falan) güzel olurdu ama SCS daha araçların sosyetesi bozulmasın diye egzoz dumanını bile yapamıyor.

1 Beğeni

Belki Bu Yıl Ats’Ye Yeni Western Star Trucks Gelebilir

1 Beğeni