American Truck Simulator [Ana Konu]

5 Beğeni

Oyuna güzel tırlar geliyor… :raised_hands:

3 Beğeni

Hazır 2023’ün ilk bloğu geldiğine göre şunları söylemek istiyorum;

Başta @SiSL Bey (Tuğba ve Umut Bey’de dahil) olmak üzere, özellikle Road To The Black Sea DLC’sin de Türkiye’nin Avrupa Yakasını ve bir Türk markasının gelmesinde önemli bir rol oynayarak oyuna gelmesini sağladığı için ve SCS Software’in tüm çalışanlarına, ATS ve Ets 2 gibi çok güzel iki oyunu devamlı olarak güncel tutmayı başarıp karşımıza güzel bir şekilde sunmayı başardıkları için herkese en içten teşekkürlerimi iletmek istiyorum. İyi ki varsınız… :grinning: :yellow_heart:

12 Beğeni

SCS Software’in canlı yayınında Pavel Sebor’un motor, grafik vb. şeyler hakkında söyledikleri:

‘‘Oyunun motorunu ve performansını artırma konusunda ki güncellemelerimizi bu yıl getirmek istedik ancak istemediğimiz bazı sorunlardan dolayı yapamadık. Umarım, onları bu yıl getireceğiz.’’
‘‘Bu, motordaki teknoloji departmanında ortaya çıkan harika şeyler için daha iyi bir tahmin.’’
‘‘2023’te size bir sürü yeni çılgın şey getireceğimiz için gerçekten heyecanlıyız.’’
Sanırım bize gösterilmeyen şeyler…

Ayrıca oyuna yeni gelecek olan tırların;

• Western Star 5700XE
  • Volvo VNL
  • Peterbilt 579 Next-Gen
  • Kenworth T680 Next-Gen
  • Peterbilt 389X
  • Kenworth W990
  • Kenworth W900 (Rework)

Bu tırların aşağıda daha önce alınan ses kayıtları ile birleştirilirse ki öyle düşünüyorum, güzel olacağına inanıyorum…

3 Beğeni

The Longest Trip in ATS - Texas to Alaska - Over 5000 Miles in 9 Days - American Truck Simulator
youtube da karşıma çıktı bu video. Alaska harita modu yapmışlar 20 dolar.
https://alaskamod.com/ Modun linki de burada. mod güzel ama fiyatı pahalı

hocam yeni çıkmadı o bayadır var biliyor çoğu kişi

1 Beğeni

mod güzel de bedava olsaydı indirip oynadım. ilk defa denk geldim. dediğin doğrudur kardeşim.

Adı bile yok…
https://steamdb.info/app/2298430/

2 Beğeni

Hmm…
Freightliner’ın 1 Şubat’ta tanıtacağı çekici ile alakalı olabilir :eyes:

6 Beğeni

İsimsiz olan DLC Kansas’a ait çıktı.

2 Beğeni

Bu profil hatasını nasıl çözebilirim aynısı ets de de oluyor yardım edebilir misiniz.

@ENESS14 Büyük ihtimalle profil dosyası bozulmuş.
:cup_with_straw:

1 Beğeni

Nasıl düzeltebilirim.

SCS ye mail atmak en iyisi olabilir
Veya SCS foruma konu açmak

1 Beğeni

belgelerdeki klasörde .bak ile biten yedeklerden birinin içindekileri kopyala bozulan aslıyla değiştir

1 Beğeni

Düzeldi teşekkür ederim.

7 yılll

4 Beğeni

Bu oyunun 2016 da çıkışına son 1 hafta kala felan internete sızdılırılmıştı o günü hiç unutamıyorum ya bende tabi fırsattan istifaden indirip biraz deneyimlemiştim, sonradan yapısı gereği çok farklı olduğundan ve mp için satın almıştım oyunda sadece 2 marka 4 tane tır vardı ince uzun bir yol vardı herkes orda takılırdı felan nereden nereye vay be… Şimdi bir sürü tır bide ustüne artık kendi coop online sistemi var yeni grafikleri var, 7 sene önce belki oyunu şuanki durumdan daha ileriki şekilde hayal ediyoduk ama scs işte geçte olsa bir şekilde kendine bağlayıp sevdiriyor oyunu :slight_smile:

6 Beğeni

Yeni Bir İnternational HX Geliyor
03.14.23

Sizce Ats’Ye Gelirmi. Bu Kamyonlar.

1 Beğeni