American Truck Simulator [Ana Konu]

eyy scs sana rakip geliyor

grafiklerde koptum :nerd_face: :nerd_face:

1 Beğeni

Oyuncak gibi grafiklerle biraz zor rakip olur.

Birden fazla oyun geliştiriyorlar geçici bir oyun olur bu tadımlık çerez

Arkadaşlar selam. Uzun zamandır ATS oynamıyorum, bu nedenle harita paketlerinde de geride kaldım. 4 tanesi hariç diğer bütün harita paketlerine sahibim. Eksik olanlar;

• Wyoming
  • Montana
  • Texas
  • Oklahoma

Sırayla aralıklı zamanlarla birer birer alayım diyorum ama kararsızım, ilk olarak hangisi ile başlamalıyım hangi paketi öneriyorsunuz? Texas 270 TL farkındayım ama bu sırada herhangi bir önem arz etmiyor ilk de olur son da olur.

Texas>Montana>Wyoming>Oklahoma ha Texas alırsan sonra Oklahoma alman da mantıklı olur ama bence hem yoğun bölge hem de az nüfuslu yer olarak ilerlemelisin. Texas ile Montana epey yol katıyor.

1 Beğeni

Teşekkürler, o zaman sıraladığın gibi ilerleyeyim.

Düz yol seviyorsan Texas-oklahoma
Virajlı rampalı manzaralı yollar seviyorsan montana-wyoming

Şahsen ben düz yol seven birisi değilim oyunlarda uykumu getiriyor. O yüzden son 2 DLC her ne kadar tasarım mimari olarak güzel çıksa da benim hoşuma gitmedi.

2 Beğeni

Arkadaşlar galiba kansas geliyor şade üç konu var hiç eklenmemiş istek listesi hazır galiba

O liste zamanla değişir fakat bu sene çıkacağı kesin.

Tarım ekipmanlarını yük olarak taşıyacağımız bir dlc planlanıyormuş Kansas’ın çıkış yapacağı dönemde.

Dün eklenen DLC mi? Başka bir şey de olabilir, neyse…
https://steamdb.info/app/2585150/

Cidden taşıyacağımız ,olması gereken yükü paraya dökeceklerse helal olsun valla ,daha ne diyim.He markalı birşeyler gelecekse orası ayrı.

1 Beğeni

Forest machinery gibi birşey olur.

1 Beğeni

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1699437800406585556

çeşitli ortamlarda canlı hayvan artacak belli nihayet :smiley:

ama başka bir şey? kansas, nebraska sonrası? Louisiana diye yorum atmışlar hemen texas’ın sağı ancak gene aynı terane :smiley:
dakota tarafları duyurulacaksa da ok ama hiçbir şey yıl sonu yapılacak yayın kadar önemli değil.

6 Beğeni

Oyunda çevrenin varolduğunu hatırlamışlar çok şükür :slight_smile:

3 Beğeni

Analizciler şunu da bir çözüversin hangi eyalet burası, yorumlarda olabilecek her yeri yazmışlar maşallah :smiley:

Dakota bence öyle gözüküyor ismi açıklanmayan eyalet dakota

Arkansas olduğu söyleniyor