American Truck Simulator [Ana Konu]

Evet evet. Özür diliyorum. :pray: İlk baktığımda dikkat etmemiştim. @HasanOfke @YunuSS35 Neyse blogda resmi olarak bahsedilmemiş haberi olmayanlar da vardır elbet.

6 Beğeni

2 Twitch yayıncısı ile birlikte bir Co-op :slight_smile:

4 Beğeni

World Of Trucks, Sanal Şirketler:
ATS’ye mevsimler, sanal şirket gibi özellikler gelirse mükemmel olur bence, oyuna bir farklılık katar…

Konsol:
Bence bunun için baya uzun bir zaman beklenmesi gerekiyor.(Özellikle konsol için bekleyenler…)

Genel iyileştirme:
ATS’nin temel yapısını geliştirmeyi öncelikli olarak ele almışlar. Kaliforniya, Arizona ve Nevada’nın yenilenmesi de bence zaman alacak…

2 Beğeni

180 MB For ATS

bin/win_x64/thrustmaster_bridge_x64.dll

3 Beğeni

Gelen güncellemenin içeriğinde video bellek kullanımında performans artışı yapılmış.
Oyuna başlarken yaklaşık 3 GB ile başlıyorken, güncelleme sonrası bu kullanım 2 GB’ye düşmüş.
Blogda da bahsedildiği gibi;

‘‘Programcılarımız, performansı genel olarak iyileştirmek için birkaç satır optimizasyon peşindeler, ancak bu kod geliştirmeleri hazır olana kadar birkaç oyun güncellemesi daha alabilir.’’

Ayrıca daha önce paylaşılan başka bir blogda şu dikkatimi çekti;

‘‘Sorun çıkaran veya kontrolünüz dışındaki diğer durumlar durumunda, oyuncular, kayıt dosyalarını oturuma katılmadan önce yapılmış olana geri döndürme seçeneğine sahip olacaktır. Arkadaşlardan VTC’lere, Convoy’dan nasıl keyif alacağınızı görmekten heyecan duyuyoruz.’’

4 Beğeni
9 Beğeni
4 Beğeni

O zaman Annie ile bir kahve içeriz :yum: :heart: :smiling_face_with_three_hearts:

5 Beğeni

E-MGJorX0AQmhBk

10 Beğeni

Sanırım bugün LT’nin duyurusu geliyor :heart_eyes:

8 Beğeni

.

4 Beğeni

What?

7 Beğeni

Yeni gelen bir şey değil yaklaşık 2-3 senedir var bu yeni tır falan gelmiyor hatta arkasına bakarsan Kenworth yazılı çamurluk var :smiley:

4 Beğeni

Hayallerim yıkıldı.

2 Beğeni

şimdi bende yazacaktım , karşılaşınca :smiley: cevabımı aldım :slight_smile:

3 Beğeni

Buranın lokasyonunu bilen var mı?

2 Beğeni

Oregonda diye biliyorum konumu tam ezberimde değil

2 Beğeni

Burası Washington. Bellingham tarafları diye hatırlıyorum. (Edit: Evet doğru hatırlıyormuşum Omak-Bellingham yolunun tam ortasında kalıyor.)

4 Beğeni

Bu ne zaman ve nasıl verildi? 90 TL değerinde görünüyor ohaa :smiley:

3 Beğeni

Sırf şu lokasyondan geçmek için Washington eyaletine gittim. Biraz güneye ineyim derken California’nın kuzeyinde okyanusa kıyı taraflarının harika olduğunu gördüm. Wyoming’i gezip benim gibi sıkılanlar mutlaka California’ya gitsin. Bir yanda yemyeşil bir doğa, diğer yanda sahile vuran dalgalar. Daha önce ATSden hiç böyle zevk almamıştım.
ETS 2’de Avusturya, İsviçre taraflarının reskin edilmiş halini sabırsızlıkla bekliyorum.

6 Beğeni