American Truck Simulator [Ana Konu]

Kesinlikle haklısın. Hele hele California-Oregon-Washington boyunca kıyı şeridinden yol kat etmek aşırı keyifli. Colorado’da da mükemmel yollar var. Wyoming’de 2-3 rota dışında dümdüz ovalar hakim.

1 Beğeni

Genelde sarı olan verildi
Kırmızı nadir. Şanslı azınlığa düştü :slight_smile:

2 Beğeni

Bu etkinlikte verilen boyama bende olmamasına rağmen Western Starda vardı. Sonradan kaldırdılar ama benim aracın üstünde kaldı.

Sanırım 25/06/2018 tarihinde yapılmış etkinlik ben o sıralarda PC toplamamıştım daha bu yüzden malum sürümden oynuyordum :smiley: Güzel etkinlikmiş gerçekten, katılmak isterdim.

Ruslar bişey bulmuş tartışıyor (T680 NG )

3 Beğeni

Geçen bu yeri tam paylaşacaktım cevabımı benim yerime paylaşan birinden aynı saatlerde almış oldum :grinning:

2 Beğeni

@BetaDragon

1 Beğeni

@BetaDragon ben önce davrandım ama malesef.

1 Beğeni

Selamlar steam bakiyede 30₺ var ats harita alayım diyorum bende sadece new mexico var 30₺ bir paket var içinde idaho washington oregon var bunu mu almalıyım yoksa colorado+oregon mu almalıyım şimdiden teşekkürler

Bence Idaho+Washington+Oregon. Hem 3 eyalet almış olacaksın hem de Kuzeybatı kısmı tamamlanmış olacak. Evet Colorado şu anda oyundaki en güzel paket (bence) ancak Ekim’e, Cadılar Bayramı indirimine bırakabilirsin onu. Karar senin yine de.

Steam de satmış olabilirsiniz.

1 Beğeni

Valla o etkinliği yaptığımı hatırlamıyorum ama yine de steamden pazar geçmişime baktım öyle bi satış yapmamışım. Dediğim gibi sadece Western Star 49x de vardı. Bende boyamayı beğendiğim için koymuştum diğer tırlarda yoktu. Sonradan ondan da kaldırdılar.

1 Beğeni

eski etkinlik boya paketlerini bazen gözlemlediğim kadarıyla yeni gelen araçlar için bir süre boyama kısmında bulunduruyorlar…zaman sonra ya da bir sonra ki güncellemede kaldırıyorlar o araçtan. kullanırsanız araçda kalıyor.

3 Beğeni

ATS severler için özel…

5 Beğeni

7 Eylül tarihinde Wyoming’in çıkış yayınına konuk olan Pavel’in seneye oyunlara getirmeyi planladıkları ve üzerinde çalıştıkları bazı özellikleri açıkladı.(Tam olarak ne zaman geleceği belli değil):

1. ATS/ETS 2 için yeni model ve facelift tırlar
  2. Şayet gerçekleşebilirse 1/2 markanın gelebileceği (Opsiyonel olarak) (?)

ATS için gelebilecek markalar;

• Tesla Trucks (Amerika)
  • Sterling Trucks (Amerika)
  • Ford Trucks (Amerika)
  • Thor Trucks (Amerika)
  • CAT Trucks (Amerika)

ETS 2 için gelebilecek markalar;

• Avia Trucks (Çek Cumhuriyeti)
  • KAMAZ (Rusya)
  • GAZ (Rusya)
  • KrAZ (Ukrayna)
  • MAZ (Belarus)
  • Ford Trucks (?)
  1. ATS için ünlü bir markayla işbirliği yapılması
  2. Dx12/Vulcan Sürüm Güncellemesi (Tam Desteğe Kavuşması)
  3. Daha iyi gölgelendirme, parlak pikseller ve yeni grafiksel efektler (Aklıma PBR geldi ama…)
  4. World Of Trucks için planlanan etkinlik/etkinlikler

NOT: 2. ve 3. özellik için henüz bir adım şuan yok fakat diğer özellikler için adımlar atılmaya başlanmıştı. 1.43/1.44/1.45 için bu özellikleri listeye aldım. Ayrıca yılbaşı yayınında bize güzel bir şeyler göstermeyi hedeflediklerini söylediler. Bakalım ilerleyen zamanlar bize ne gösterecek…

9 Beğeni

Man, üzümlü kekim…

3 Beğeni

Pi Makina unutulmuş

8 Beğeni

Markalar Römork yada akseuarda olabılır.

2 Beğeni
  1. seçenek eğer dorse markası ise; Top 25 Trailer Builders and Semi Manufacturers - MPC
    en iyi 25 dorse markası bunlardan biri olabilir belki
3 Beğeni

Pi Makina unutulur mu be (!)

4 Beğeni