American Truck Simulator [Ana Konu]

bizim daha çok yolumuz varmış 27/70 :frowning:

2 Beğeni

49/70 yapmışız yakında 70/70 olur :slight_smile:

3 Beğeni

Bişiler var.

Banamı Öyle Geliyor Yeni Volvo gibi duruyor sanki.

4 Beğeni

2.fotoda belli oluyor farlar geniş çaplı yani şu an oyundaki volvo maalesef :frowning:

3 Beğeni

:frowning: Aynn

2 Beğeni

Yeni volvo yakın bir zamanda gelir mi acaba?

sanmıyorum bence önce wst 5700 gelicek sonra bir sürpriz olursa belki yeni peterbuilt ve kenworth gelebilir volvoyu yakın bir zamanda göreceğimizi sanmıyorum :frowning:

1 Beğeni

Iberia oynayış videosunda da MP4 sürmüşlerdi. Hepimiz MP5 mi geliyor acaba dedik gelen Renault T-Range oldu. İncir çekirdeğini doldurmayacak şeylerden yok yere beklenti yaratmanın bir anlamı yok, sonu hep hayal kırıklığı oluyor.

70/70, harita da bitti. :smiley:
@Burak39 Ayrıca burak kardeşim doğruyu söylüyor, boşuna kendi adınıza beklentiye girmeyin ne söylüyorlarsa o. :slight_smile:

3 Beğeni

işşizlik karantina hastane derken can sıkıntısına kafayı bunlarla bozdum ets 2 ats bitirdim şimdi de hesabımdaki diğer oyunların başarımlarına göz diktim elbet onlarda bitecek bu boş zamanlarımda. Yalnız parmaklarım fena ağrıyor.

@Hercules seninde mi bitti tebrik ederim

2 Beğeni

Ets 2’ye uzun zamandır girmiyordum, şimdi biraz onu oynayayım :slight_smile:

hocam iki oyundada haritayı 100 lediniz mi? :grinning:

1 Beğeni

her 2 oyunda da haritalar % 100 başarımlar %100 hocam

1 Beğeni

Grafik ayar bölümünde basit ayar kısmından yüksek yaptım oynuyorum, geceleri uzaklar kapkaranlık görünüyor sanki çöldeymişim gibi hayat belirtisi yok gibi görünüyor. Şehir içindeyken uzaktaki sokak lambaları yolu aydınlatmıyor direklere yaklaşınca sanki yeni yanıyormuş gibi ışık belirip yol aydınlanıyor. Bunun için hangi ayarı kurcalamalıyım?

1 Beğeni

Işıklandırma henüz eksik. Uzun virajlı tünellerde çıkışın görülmediği durumlarda bile belli bir mesafede tünele gün ışığı girmiş gibi kademeli olarak aydınlanıyor.
Ne kadar açıklayıcı oldu bilmiyorum ama tünellere girdiğinizde ışıklandırmaya biraz dikkat ederseniz anlamayanlar durumu kavrayacaktır diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Aynen. Bunu ayarlarda kısık olduğu için öyle sanıyordum açacağım şey var mı diye merak ettiydim. Yaşadığım sorunlardan biri de saat 21:00 olana kadar farların varlığı yokluğu belli olmuyor. Işıklandırma güncellemesinden sonra böyle oldu sanırım.

Mesele o değil. Mantıken karanlık olması gereken tünelde gündüz farlar kapalı iken bile önümde belli bir mesafenin ilerledikçe aydınlanması olayı. Hava aydınlık iken farları belli olmaması normal. Çünkü farlar güneş ışığından daha güçlü bir ışık kaynağı değil.

Onu anladım dostum, far sorununu bir başka sorun olarak yazmıştım. Gündüz far belli olmaz onu biliyorum da gün batımında bile neredeyse fark edemedim çok kısık yanıyordu. Belki de önceki ışıklandırmada alıştığım için öyle geldi.

1 Beğeni

o da ondan öyle gelmiş çünkü gün batımındada seçmen zor karanlık olması gerekiyor anlayabilmen için

2 Beğeni

Gerçek otomatik vites kullanan arkadaşlara bir sorum var. Araç tamir istasyonunda Hangi şanzıman türünü seçiyorsunuz. 6 vitesli allison yazan şanzımanı seçtiğimde bir sorun yok ancak diğer 12 veya 18 vitesli şanzımanlardan birini seçtiğimde araç vites düşürmelerinde kendi kendine gaz veriyor. Bu da beni deli ediyor. 6 vitesli allison şanzımanda yapmıyor bunu ama. Eksik veya hatalı bir şeyler mi yapıyorum acaba?

2 Beğeni