American Truck Simulator - 1.47 Güncellemesi [Ana Konu]

SCS Software, 1.47 güncellemesinin açık beta sürümünü American Truck Simulator için yayınladı. Kişisel satın alınabilir gaz tankerleri, Adaptif Seyir Kontrolü, Acil Frenleme Sistemi ile Rastgele Yol Tümsekleri eklenen önemli özellikler arasında yer alıyor.

ATS için yayınlanacak resmi taslak 1.47 güncellemesi:

• Oklahoma (?)
  • Sahiplenebilir Gaz Dorseleri
  • Manzara İzleme Noktaları
  • Dünya Ambiyans Sesleri
  • Akıllı Hız Sabitleyici & Acil Fren Sistemi
  • Utah & Idaho Custom City Intros
  • Performans ve Motor İyileştirmeleri
  • Rastgele Yol Tümsekleri
  • Ses Yönü Filtresinin Eklenmesi
  • Kariyer Geçmişi Kullanıcı Arayüzü Yeniden Tasarımı
  • Oyun İçi Güncelleme Günlüğü
  • Ekonomi Sıfırlama Işınlaması
  • Kenworth W900 için bazı motor türlerine DEF’siz yakıt deposu ve kontrol panelinde eski haline getirilmiş hız sabitleyici hız göstergesi
6 Beğeni

SCS inceden “gaz” veriyor!
:rofl:

1 Beğeni

Bu yeni Sahip Olunabilir Gaz Sarnıçlarını ve onları nasıl özelleştireceğinizi görmek için sabırsızlanıyoruz. 1.47 güncellemesi hakkında hala daha fazla haber var, bu yüzden en son gelişmelerden haberdar olmak için sosyal medya kanallarımızı takip ettiğinizden emin olun. O zamana kadar kamyon taşımacılığına devam edin!

En sona bunu yazmışlar

2 Beğeni
4 Beğeni

Fragmanı ilk kez dinlediğiniz de, ‘‘Aman Tanrım’’ diyecek pek de bir fark görünmüyor. Asıl soru bundan sonra ne olacağı:

‘‘Gelecekte bu değişiklikleri getirmekten heyecan duyuyoruz. Sesler söz konusu olduğunda bunun yalnızca ilk uygulama olduğunu unutmayın. Bu yıl, ekibimiz için bir başka yoğun kayıt programı olacak ve zamanında daha fazla güncelleme getirmeyi dört gözle bekliyoruz.’’

SFX, daha belirgin olacakmış ve Doppler etkisini deneyimleyecekmişiz. Bunların hepsini belli bir süre tırı sürdükten sonra ve kişinin kulağına nasıl geldiğine bağlı olarak değişiklik gösterir…

SCS Forumda ATS için 1.47 Open Beta sayfası açılmış olduğuna göre bugün ya da en geç yarın geliyor demektir.

2 Beğeni

:melting_face: hiç güncelleme konusu yazacak kafada değilim

3 Beğeni

Kardeşim Cod indir Cod orada tarih yazarız :rofl:

1 Beğeni

fare gelsin yarın akşam msfs yayını olacaktı gerçi codu indireceğiz elbette

sonunda be

ATS (ve ETS2) için 1.47 OB’nin bugün başlayacağını nasıl tahmin ettim (kalın):

• “Yolda günde kaç saat kamyon geçiriyorsunuz?” anket. Cevaplar: 1; 4; 7 .
  • “İster 1 ister 47 iş alıyor olun , umarız yollarda harika bir hafta geçirirsiniz! #TruckingTuesday” gönderisi.
3 Beğeni
4 Beğeni

Adaptive Cruise Control & Emergency Braking System

Random Road Bumps

We’re excited to introduce Random Road Bumps into 1.47! These small bumps are procedurally generated to give the roads an imperfect feel to them. While they may not be visible to the driver, you will be able to feel these subtle bumps and in some cases hear them affect your vehicle whilst driving.

ok

4 Beğeni

Güncelleme boyutu 7gb mi ben mi yanlış görüyorum

Random Road Bumps’ı 1.47’ye getirmekten heyecan duyuyoruz! Bu küçük tümsekler, yollara kusurlu bir his vermek için prosedürel olarak oluşturulur. Sürücü tarafından görülemeseler de, bu hafif tümsekleri hissedebileceksiniz ve bazı durumlarda sürüş sırasında bunların aracınızı etkilediğini duyabileceksiniz.

Gelecekte bu özelliği genişletmek için çalışmayı dört gözle bekliyoruz, ancak şimdilik bu konudaki düşüncelerinizi bize bildirin! Herhangi bir yorum veya geri bildirim resmi forumlarımızda yapılabilir.

Konuyu hazırlıyorum zaman alacak. Güncellemedeki o önemli iki yeniliği test edelim.

3 Beğeni

Çok tatlı olmuş hafif hafif yaylanıyor giderken. Bu ilk hali daha geliştirirler ileride, ilk haline göre gayet iyi.

Adaptive cruise control ve emergency brake çok tatlı çalışıyor. Olmuş bu güncelleme.

Performan iyileştirmelirede var yazıyor,(gece,yoğun trafik,kötü hava koşulları,yağmur işte)
Yoldaki tümsekleri merak ettim yalnız.