American Truck Simulator - 1.41 Güncellemesi (ana konu)

Nihayet. İndirip deneyen var mı? Mod sorununu halletmişler mi

mod desteği hala yokmuş blogda öyle yazıyor

2 Beğeni

Tam sürümde mod desteğinin geleceğini düşünüyorum.

1 Beğeni

Open betada artık ufak tefek sorunlar çözülüyor. Mod desteği artık diğer güncellemelere kaldı diyebiliriz.

1 Beğeni

Güncelleme yaptıktan sonra ayrıyeten işaretlediğim yeri seçmemiz gerekiyor mu?

Bence gerekiyor, yoksa deneysel sürümde kalabilirsin

Beyler open betada olsanız bile ekranın üstünde 1.41 experimental beta yazıyor. Düzeltmeyi unutmuşlar.

Experimental betaya katılmamıştım, open betada direksiyon dönüş hızının arttığını gördüm. Hiçbir ayar değiştirmeme rağmen.

Kasıtlı bırakılmış olabilir. Beta sürümünde hatalar olabileceği için oyunun stabil sürümün de mevcutmuş gibi lanse edilmesini önlemek adına artık böyle bir yol izleyeceklerini yayında Selçuk abi söylemişti.

3 Beğeni

15 mblik bir güncelleme daha geldi.

2 Beğeni

Skybox senkronize olmuş.

2 Beğeni

Experimental Beta yazısı kaldırıldı.

4 Beğeni

open beta çıkmıyor sebebi nedir arkadaşlar

1 Beğeni

Steam’i kapatıp açın.Yeniden başlasın.
Olmazsa, en üsteki menüden “Steam > Steam Güncellemelerini Denetle…” yolunu izleyin.

2 Beğeni

Teşekkürler

Dün ats de 1.41 experimantel dan 1.40 a geçeyim dedim oyun arayüzde kaldı kırmızı ünlem işareti çıktı açılmadı oyun bende 1.41 public beta ya geçtim açıldı bunun sebebi ne olabilir.

1.41 de convoy özelliği var 1.40 a geçtiğin için save dosyan geersiz sayılıyor saveni 1.41 de kullandıysan 1.40 da kullanamazsın başka bi save bul öyle 1.40 oyna

1 Beğeni

Tamam peki 1.41 tam sürüm gelince açılır mı.

1 Beğeni

1.41 betada kullandığın save her türlü çalışır 1.41 tam sürümde

2 Beğeni

Beta ile birlikte bugün ilk kez multiplayer’a girdim baya sorunsuz ve rahat çalışıyor herşey.

Benim gördüğüm tek bir sorun vardı o da yağmur yağdığında araçların altındaki gölgesi kayboluyor ya da tam yüklenmiyor, araçlar biraz havada gidiyor gibi duruyor, sanırım bu da düzelir