American Truck Simulator - 1.41 Güncellemesi (ana konu)

American Truck Simulator - 1.41 Güncellemesi “Convoy Multiplayer” Açık Betası Başladı!

AI trafik senkronizasyonu ile birlikte 8 kişilik özel oturumlarda Convoy multiplayer özelliğinin bulunduğu 1.41 güncellemesi sonunda açık beta olarak yayınlandı. American Truck Simulator’ın resmi multiplayer özelliği daha önce 1.41 deneysel betası ile sunulmuştu. Gelen çeşitli güncellemelerin ardından daha fazla kişiye ulaşmak için açık beta yayınlanıyor.

9 Beğeni

O zaman listeyi buraya ekle

ATS için söylenen yayınlanacak resmi 1.41 güncelleme listesi:

• FMOD Sürüm Güncellemesi (Ortam Sesleri)
  • Aydınlatma Sürüm Güncellemesi
  • Ek Motor Optimizasyon ve Hızlandırma Güncellemesi
  • Wyoming DLC
  • Yeni Manzara İzleme Noktaları
  • Sürüş Okulu
  • Kaliforniya Reskin (?)
  • Genel iyileştirme (Anti-Laising) (?)
  • Fren Kontrol Noktası
  • Yeniden Ziyaret Edilen Fotoğraf Modu
  • AI Trafiğin Artması (?)
  • Yeni Tır (?)
4 Beğeni

Ats için yeni araç olarak
İnternational LT
Yeni Volvo Vnl
Western Star Trucks 5700xe olabilir yani bu yıl

7 Beğeni

Tabiki de yeni kişisel dorseler ve marka lisanslı dorseler lisanslı lastik paketleri modifiye paketleri boya paketleri ve diğer şeyler

5 Beğeni

Fren kontrol noktası bahsedildi mi yoksa tahmin mi ?

1 Beğeni

İki liste de ne yazıyorsa onlar kesin geliyor arkadaşlar. (?) olanlar, henüz belli değil ama gelecek. Onun dışında fotoğraf modu gibi ufak şeyleri ilerleyen günlerde eğer varsa öğreneceğiz. Ben ATS için güzel bir konu açmıştım fakat Hasan kapattı, nedense bilmiyorum. :thinking:

Konu başka yere gitmesin diye kapattı sıkıntı yok yani

5 Beğeni

sanırım promodsta vardı fren kontrol noktaları

Arkadaşlar Kaliforniya reworku şimdi gördüm listede pardon listede yok zannettim

yeni rotalar listede olması gerekir bir kaç güncellemeyle geliyor…

*Mack Pinnacle *
Yeni Kenworth T680
Yeni Peterbilt 579
Tesla Semi (Bir ara Scs Elon Musk’a Twitter’dan yazmıştı hatırlarsanız, o zaman Tesla Semi daha tanıtılmamıştı sadece karanlıkta farları açıkken ki bir fotoğrafını paylaşmışlardı)
Nikola One
Thor Trucks (Belki)

California güncellemesi tekrar tanıtıldı.

Part #1

12 Beğeni

ATS’ye dönme zamanı gelmiş sanırım :heart_eyes:

4 Beğeni

Welcome to California Dreamin’ :heart_eyes:
Yavaş yavaş listeyi açıklamaya başlıyorlar :grinning:
Yalnız resimler ve gelen özellikler çok güzel, ATS’nin havası bir başka ya :smiling_face_with_three_hearts:

4 Beğeni

1.41 çıktığında ats oyuncuları.

9 Beğeni

Arabalar 1 :smile:
Ne zamandır izlemek istiyorum bir türlü fırsat olmadı iyi hatırlattın bu hafta sonu izlerim artık :smiley:

Dinoco’s All Mine! :laughing:

3 Beğeni

Ufak bir düzeltme, yalnız yayında kuzey kaliforniya denmişti. Onun yerine galiba tamamen yenileyip bize öyle sunacaklar. Bu da 1.42’ye kayabilir. :grinning: :thinking:

2 Beğeni

Yalnız resimler çok güzel duruyor :blush:

9 Beğeni