American Truck Simulator - 1.41 Güncellemesi (ana konu)

Hercules part gibi gelecek yollar ETS 2’de gibi olacak bir kısmı 1.41 önce başlanmış 1.42 ortası gelir 1.43 güneyi gelir 1.44 nevada tamamen yenilenir 1.45 Arizona bütün textureler ve kayaları yenilenir daha gerçekçi bir ortam yapılır 1.46 utah’a giriş yaparlar bazı yerler gerçeğine benzer olur kayalardaki alakasız sand renk paletlerinden kurtuluruz gerçeğiyle karşılaştırma yap Google earth’ta çıkar page utah’a giden kısım ortası ST George çıkarken yanlış çizilmiş yerler düzeltilir manzara olarak diğer kısımlarda yenilenmesi söz konusu diğer yollar ut-95 ut-24 gelir l-70’i bozmadan böylece rework işlemleri tamamlanır…

1 Beğeni
5 Beğeni
6 Beğeni

@Hercules :smiley:

3 Beğeni

Ağzımızı açmaya gelmiyor :grinning:

2 Beğeni

:heart_eyes: :grinning:

3 Beğeni

‘‘Planladığımız değişiklikler ve iyileştirmeler çok büyük, ancak lütfen Kaliforniya’yı sıfırdan yapmadığımızı unutmayın. Pek çok yer tamamen elden geçirilecek olsa da, zaman testine gerçekten iyi dayandığını hissettiğimiz veya sadece ince bir ek cila tabakasına ihtiyaç duyabileceğimiz sahneler var.’’ (SCS)

bazı yerlerde sanırım sadece ufak iyileştirmeler olucakmış :thinking:

1 Beğeni

tanıyamıyorum buraları neresi :smiley:

2 Beğeni

ATS Steam veritabanında sürekli bir şeyler değişiyor :roll_eyes: ets 2de böyle bir şey yok yarım saatte bir sürüm gönderiyorlar betacısından şeyine kadar

https://steamdb.info/app/270880/history/

2 Beğeni

Ats için yakındır bence. Sebebini soracak olursanız ATS için Haziran sonuna doğru genelde yeni harita çıkartıyorlar. Beta süreçleri de ortalama 1 ay sürüyor. Bu ay sonunda beta başlar muhtemelen. ( Kesin bilgi değildir. Tamamıyla benim düşüncem. Kimseyi umutlandırmak istemem.)

4 Beğeni

bencede ats betası önce başlıyacak

1 Beğeni

1.41 geliyor sanırım :smile:

OMG!
1.41 BUG AÇILDI

https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=280
experimentallll
yaniiii
???
mp??? allah belanızı vermesin

tsw2 oynuyordum arosada :frowning: olmadı be tsw napalım sana sıra gelmiyor bunlardan

6 Beğeni

noldu anlamadım ben?

anladığım kadarıyla açık beta değil ama daha kapsamlı bir beta süreci olacak yani büyük ihtimal mp geliyo demek bu :smiley:

çok fazla sinyal çaktılar eğer öyleyse ki şu an experimental olabilecek tek özellik bu maalesef

gene her şeyin içinden geçen bir scs görüyorum

5 Beğeni

Birkaç güne atsye mp geliyor demek sanırım.:smiley:

1.10.10daki o sislin açıklayamadığı programcı özelliği convoy mpydi yüksek ihtimal.
Ya ciddi ciddi arkada yapılıyor bu özellikler ama bir sıraya konduğundan gelmiyor anlaşılan bu özellikler.
Yani şuan ciddi ciddi belki ecsde yapılıyordur ama açıklanacağı zamanı bekliyordur yüksek ihtimal diyecemde bu imkansız gibi birşey.
Yani herşey gelir,ecs gelmez arkadaşlar.:smiley:

8 Beğeni

Convoy is comingggg :sparkler: :sparkler: :sparkler:

12 Beğeni
4 Beğeni