American Truck Simulator - 1.41 Güncellemesi (ana konu)

Tahminim bu deneysel beta, daha önceki deneysel betalar gibi yaklaşık 2 ay süreceğini düşünüyorum :smiley: :thinking:

1 Beğeni

1.41 güncelleme genel içerikleri buradan yürütülecek.

Ancak Convoy Multiplayer ile ilgili içerikleri diğer konuda paylaşabilirisiniz. İkisini karıştırmamaya çalışalım.

Convoy Multiplayer için alt başlıklar açılacak.

Gereksiz içerikleri de paylaşmayınız.

3 Beğeni

ATS 1.41 Experimental Convoy Open Beta discussion

konusu resmen açılmıştır.

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=178&t=300265

Değişiklik listesi paylaşıldığında yayınlanacaktır.

1 Beğeni

1.41 betası ile gelen diğer özellikler

Other features coming with 1.41:

• Time and weather adjustments in photo mode
  • Quick travel
  • California reskin part 1 including 7 agricultural stations and a road layout rework
  • New icons in the map legend
7 Beğeni

2.2 gb lik güncelleme yapılıyor şu an beta için beklemedeyiz :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Başlıyoruz :smiley:

4 Beğeni

Kuzey Kalifornia Reskin, Co-op Convoy ve simgelerde ufak değişiklikler var :smiley:

7 Beğeni
8 Beğeni

Yayını izlemeyenler için sisl den gelen açıklamaya göre her 2 oyun için hali hazırda 3-4 tane tır yapılıyormuş çıkış tarihi belirsiz :slightly_smiling_face:

5 Beğeni

Bu süper haber :heart_eyes:
Tahminimce ;

ETS2
1-Yeni Daf
2-S-Way/MP5/MAN

ATS
1-Yeni Kenworth T680/Yeni Peterbilt 579
2-Volvo VNL :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

Paccar ve Daimler (Dayımlar) ile SCS’nin arası iyi MP5, T680 yada 579 gelebilir :smiley:

5 Beğeni

Yanlış anlaşılmalara sebep olacak bir fotoğraf bu. Vatandaş SCS çalışanı değil. Sonra Range T olayına dönmesin bu s-way hikayesi de.

2 Beğeni

O fotoğrafın umuduyla yaşıyordum :pleading_face:
Üzüldüm şimdi :pensive:

Konu güncellenmiştir.

4 Beğeni

ATS’de 1.41de fotoğraf modunun güncellendiğini biliyor muydunuz ? Malum Herkes Convoy’dan bahsediyor. Fotoğraf modunda hava durumunu, oyun saatini vs. artık değiştirebiliyoruz.

7 Beğeni

fotoğraf modunda yağmur yağdıktan sonra araç içine geçerseniz silecekleri çalıştırmak gerekiyor. sadece fotoğraf moduna özel yapmamışlar :smiley:

Yayının kacin cı süresinde söyledi sisl
ETS 2 ve ATS ye ne zaman araç gelicegini söyledi

4 Beğeni