American Truck Simulator - 1.41 Güncellemesi (ana konu)

1.41 geliyor sanırım :smile:

OMG!
1.41 BUG AÇILDI

https://forum.scssoft.com/viewforum.php?f=280
experimentallll
yaniiii
???
mp??? allah belanızı vermesin

tsw2 oynuyordum arosada :frowning: olmadı be tsw napalım sana sıra gelmiyor bunlardan

6 Beğeni

noldu anlamadım ben?

anladığım kadarıyla açık beta değil ama daha kapsamlı bir beta süreci olacak yani büyük ihtimal mp geliyo demek bu :smiley:

çok fazla sinyal çaktılar eğer öyleyse ki şu an experimental olabilecek tek özellik bu maalesef

gene her şeyin içinden geçen bir scs görüyorum

5 Beğeni

Birkaç güne atsye mp geliyor demek sanırım.:smiley:

1.10.10daki o sislin açıklayamadığı programcı özelliği convoy mpydi yüksek ihtimal.
Ya ciddi ciddi arkada yapılıyor bu özellikler ama bir sıraya konduğundan gelmiyor anlaşılan bu özellikler.
Yani şuan ciddi ciddi belki ecsde yapılıyordur ama açıklanacağı zamanı bekliyordur yüksek ihtimal diyecemde bu imkansız gibi birşey.
Yani herşey gelir,ecs gelmez arkadaşlar.:smiley:

8 Beğeni

Convoy is comingggg :sparkler: :sparkler: :sparkler:

12 Beğeni
4 Beğeni

Tahminim bu deneysel beta, daha önceki deneysel betalar gibi yaklaşık 2 ay süreceğini düşünüyorum :smiley: :thinking:

1 Beğeni

1.41 güncelleme genel içerikleri buradan yürütülecek.

Ancak Convoy Multiplayer ile ilgili içerikleri diğer konuda paylaşabilirisiniz. İkisini karıştırmamaya çalışalım.

Convoy Multiplayer için alt başlıklar açılacak.

Gereksiz içerikleri de paylaşmayınız.

3 Beğeni

ATS 1.41 Experimental Convoy Open Beta discussion

konusu resmen açılmıştır.

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=178&t=300265

Değişiklik listesi paylaşıldığında yayınlanacaktır.

1 Beğeni

1.41 betası ile gelen diğer özellikler

Other features coming with 1.41:

• Time and weather adjustments in photo mode
  • Quick travel
  • California reskin part 1 including 7 agricultural stations and a road layout rework
  • New icons in the map legend
7 Beğeni

2.2 gb lik güncelleme yapılıyor şu an beta için beklemedeyiz :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Başlıyoruz :smiley:

4 Beğeni

Kuzey Kalifornia Reskin, Co-op Convoy ve simgelerde ufak değişiklikler var :smiley:

7 Beğeni
8 Beğeni