American Truck Simulator - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu]

Konuyu tartışmaya dönüştürmek istemiyorum, takip edenlerden de bu yazı için şimdiden özür dilerim ama bunu da yazmazsam rahat edemeyeceğim.

Bir insanın, kendi ana dilinde, kendini düzgünce ifade edebilmesi için öğretmen olmasına gerek yok. Temel eğitimden geçmesi fazlasıyla yeterli olmalı. Sorun sadece bu sitedekilerde de değil. İnternette yazılmış herhangi bir yazıyı anlamak için yoğun çaba harcamak zorunda kalıyorum. Cümlenin başı sonu belli değil, imla ve noktalama yok vs.

Kesinlikle yazmayı bilmiyoruz. Hatta bence konuşmayı bile bilmiyoruz. Bu yüzden de anlaşamıyoruz ve tartışmalarımız çok çabuk kavgaya dönüşüyor.

Umarım bir gün hepimiz okumayı, yazmayı ve konuşmayı öğrenebiliriz.

12 Beğeni

Sorun eğitim sistemi. İlkokuldan bu yana birçok gördüğüm duyduğum öğrenci ne kadar başarısız olursa olsun sınıf tekrarı yapılmıyor. Hepsi sene sonunda ŞOK (Şube Öğretmenler Kurulu) kararıyla bir üst sınıfa geçiyor. Sınav kağıdına resim çizip o kağıttan resmin güzelliğine göre 20-30 alanlar gördüm. Bunlar Türkiye gerçekleri maalesef. Ama buraya yazanlara birkaç tavsiyem olacak:
1)Yazdıklarınızı paylaşmadan önce bir kez kendiniz okuyun.
2)İmla hatası veya noktalama yaptığınızda kelime veya kelime grubunun altında kırmızı bir çizgi çıkar. Bu durumdan faydalanılmalı.
3)Hepimiz insanız küçük hatalar yapabiliriz ama bu hatayı yaşam tarzına çevirenler kendilerini kötü reklam ediyorlar.
4)Yarın öbür gün herhangi bir kuruma dilekçe yazmak gerekebilir. O dilekçeyi eline alacak kişi önünde bilmece görünce pek hoş olmaz.

4 Beğeni

Son paylaşılan görüntülerle birlikte JBX grafik modunu da gösterek bişeyler denedik.
Modlarla her şey daha güzel görünebilir.

15 Beğeni

1:25:50 ile 1:28:00 dakika arası Selçuk Bey aslında cevabı vermiş ama yine de işini iyi bilen yapar o ayrı mesele, mod kullanmayan biri olarak grafik modu kullanan arkadaşlar güncellemeden sonra orijinal ile mod arasındaki farkı daha iyi anlayacaktır

2 Beğeni

Bu işin zırvası çıktı…
Nispet olsun diye durmadan gösteriyorlar…
Ama Çok güzel be…
Ss alıp kestiğim için garip durabilir,youtube sayfalarından orjinial haline bakabilirsiniz.

6 Beğeni

ATS’ye video gelecekse önce ATS için çıkmalı yeterrrrrr bak şurada msfs takılıcaz 2-3 gün müsade edin ya ayıptır

8 Beğeni

Arkadaşlar bende bekliyorum bu mesajdan sonra ama halâ yeni bir blog bekliyorum daha 1.40 haberi yayınlanmadı ats için scs software kızdırmaya devam ediyor

7 Şubat etkinlik bitmeden 1.40 open beta gelmez zaten. Blog beklemeniz anlamsız.

Yanlış anladın bir video gelir ats için oynanış videosu olur belki birkaç yol,rota teaser olur 1.40 için

1 Beğeni

Valla saldım artık bende :joy: kısmet değip oluruna bırakmalı. Ama bu akşam var gibi.

Arkadaşlar bu scs neden haber paylaşmıyor sanki sesizlik var bakıyorum Twitter’a yok cuma günü yok cumartesi günü gönderi gelirdi oda yok merak ediyorum yoksa bir şey mi oldu scs software’ye paylaşım yok benim canımı sıktı sesizlik gönderi paylaşım yok sadece ayın 27’sinde paylaşılmış başka yok saati 18:00 paylaşımın bugün pazar ama gönderi yok ara sıra yayınlanırdı

Bilmem. Kendilerine sor istersen, nasıl fikir? :slight_smile:

11 Beğeni

scs ile aranızda çok özel bir bağ kurmayın üzülürsünüz:D:D

2 Beğeni

işte bunu yapma
yarın
omg

10 Beğeni

arkada 3 aks mı???

3 Beğeni

14 Beğeni

Yeni başkan tüm eyaletlerde transport işini yasaklamadan bize rahat yok.
#notruckonusaroad
#uzunburunistemiyoruz

7 Beğeni

@ONURKULL

5 Beğeni