American Truck Simulator - 1.40 Güncellemesi [Ana Konu]

Keşke bugün gelse de bir Bellingham-Lamar yapıştırsak :smiley:

1 Beğeni

Wot bakıma alınmış bir şeyler mi gelecek acaba :thinking:

8 Beğeni

Yılbaşı etkinliği ve Cruising Colorado etkinliğiyle alakalı olmayabilir, Dün gece 4’te etkinlikler silinmişti siteden :slight_smile:

7 Beğeni

Ve geçen sene yılbaşı etkinliğinde wot bakıma alınmamıştı sanırım

7 Beğeni

Gelsin artık

2 Beğeni

Öğleye doğru bakımdaydı WOT, sonrasında 1 saat sürdü tekrar açıldı. 1.40 lık durum yok şimdilik, sakin :smile:

1 Beğeni

Steamdb hareketli, buna yorumunuz nedir :smiley: Gelme ihtimali hiç mi yok? :smiley:

4 Beğeni

Haftaya Perşembe :relaxed: belkide bu hafta Perşembe :face_with_hand_over_mouth: :yum::smiley:
-Dikkate almayın tahmin sadece :smiley:

5 Beğeni

Cevabınız çoktan yerini buldu bile :smiley: jazzycat indirecektim vazgeçtim o derece :joy:

5 Beğeni

@Betagamer022 @Scaniaman :slight_smile: park simulasyonun araştırmacı gazetecileri :slight_smile:

1 Beğeni

1.40’ı Beklerken…

12 Beğeni

bu sahnenin devamını da atsaydın gelen motorcu dayı birebir uyuyor scs softwareye :smiley:

Yeni ışıkladırmaya ait ilk kabin içinden görüntü…

6 Beğeni

Arkadaşlar 1.40 güncellemesi neden geciktiğini yazıyorum:

1.ats ve ets2 ışık güncellemesi son rötuş
2.ats Utah,idaho, Colorado birkaç ek yol ve ets2 Fransa dlc ek yol ve Almanya yenileme
3.western truck 49x sleepeer kabin beklenmesi
4.şirketlerin düzenlenmesi ve yeni prefablar olabilir
5.driving school park alanı güncellemesi
6.yeni assetler ve yeni bina ,yol,kaya,doğa güncellemesi

Son olarak daha büyük devasa güncelleme olacağının kanıtı yukarıda yazdıklarım

Ats için birkaç harita dlc’si ek yol için wyoming ekibinden kaymış olabilir Utah, colorado,idaho için belkide Colorado ekibindende vardır rota için yukarıda ATS için birkaç yol yazmıştım işte burada cevabı gecikmenin nedeni başka olamaz
en büyük kanıtım: 1.38 güncellemesinde rota süprizi yapmışlardı niye 1.40 için olmasın?

2 Beğeni

hayal kuruyorsun kendince bahaneler bulma o zaman 2021 in sonunda getirsinler

A2 Türkçe.

9 Beğeni

Anlayana güzel espri :slight_smile:

@refikhan_balta2 Kardeşim burda millet birbirimize girmemizi bekliyor. Onlara da eğlence lazım. Sakın gaza gelme herkes Türkçe öğretmeni zannediyor kendini ama ne hikmetse profilinde ki enrty geçmişine bakmıyorlar. :slight_smile:

1 Beğeni

Mack25 her ne hikmetse yazdıklarım onlara eğlence geliyor senin tespitin doğru benim yazdıklarım çok bence hepsi bir güncellemede gelmez doğru söylüyorsun bence belirli güncellemede gelir özellikler

Refikhan sana da vur dedik öldürdün. :smile:

1 Beğeni