American Truck Simulator - 1.38 Güncellemesi [Ana Konu]

Bende böyle bir hata mevcut sizde var mı?

Open beta dosyalarının için de bulunmuş. Görüntüler Blender dan.

22 Beğeni

:hugs: :relaxed: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

1 Beğeni

Ooo çok iyi şimdiden sabırsızlandım :slight_smile:

Very nice😀

hey maşallah fps 110 dan 70 indi sistem ağlamaya başlaşdı

1 Beğeni
3 Beğeni

ATS yeni çekici mi gelicek ?

Kardeşim senin pc’de yermi kalmadi’da boyle yorum yapiyon, konu dışı ve saçma bir oyunla kiyaslaman baştan yanlış

3 Beğeni

Yeni çekicimiz hayırlı olsun :smile: :smile: umarım hem 5700XE hem de 4900 gelir

-Mack Anthem
-International LoneStar
-International 9900i
-International LT
-New Volvo VNL
-Freightliner New Cascadia

9 ay önceki bloglarında bu çekiciler için ses kaydı yaptıklarını söylemişlerdi. Western Star içlerinde yoktu. Hem şaşırttı hem sevindirdi :slight_smile:

1 Beğeni

Güncelleme dediğin böyle olur sadece yeni özellikler getirmekle kalmaz aynı zamanda eskiyi yeniler ve eksiklikleri giderir. ATS her güncellemede kendini 10 adım öne taşıyor eminim ki daha nice yenilikler bizi heyecanlandıracak…

4 Beğeni

İlginç bir hava kattınız Simulasyon Park’a, teşekkürler…

2 Beğeni

ve karşınızda COLORADO

11 Beğeni

Merhaba,öncelikle Ets ve Ats’de şehirler çok küçük demişsiniz ve ardından sorun olarak belirtmişsiniz bunu.Harita’da olan şehirler genel olarak aynı tasarlanıyorsa bu sorun değil bir çalışma tarzıdır.Herkes beğenecek diye bir durum yok…Fernbus birebir yapmışta Ets&Ats kötü kalsın yanında?Fernbus Ve Ats&Ets kıyaslanacak bir oyun değil,ikisinin yapım amacı bile farklı.Fernbus’ta kokpit kısmında gider klimayı açarsınız ama Ets gibi yapımlı oyunlarda bu takım şeyleri kontrol edemezsin,böyle bir imkan yok.Anlayacağın burada sana bu açıklamayı kimse yapmaz ama ben yapayım her oyunun amacı ve yapılış tarzı,çalışma stili farklıdır. Ayrıca bilmiyorsan iki oyunun kapladığı alanları göstereyim.Bir daha oyunun kapladığı alana göre oyun değerlendirmesi yapmaya kalkışmazsın.

7 Beğeni

IDAHO ile manzara izleme özelliği geliyor işte manzaralar

15 Beğeni

IDAHO

14 Beğeni

Pazartesi gününe kadar indirme şansım yok :frowning:

Renk seçiminde rgb girerek seçme işi sonunda gelmiş. şuna yarar fotoğrafını gördüğünüz bir aracın rengini tam tutturabilirsiniz; oradaki renkleri color picker ile deneyebilirsiniz. fmax hasan turuncusu diye renk eklemeye gerek yok, direkt renk kodu ile seçin.

ssao mevzu da gta5’de falan vardı, bu ss’lerde bi fark anlayamadım; oyuna girince anlarım muhtemelen.

LÜTFEN BİRİ SPOTIFY İLE İLGİLİ BİŞEY GELDİ DESİN ARTIK

2 Beğeni

hasan turucusu diye bir şey yok :smiley: o hasan sarısı :smiley: ama girip bakıcam krom sarı nasıl duruyor diye

1 Beğeni

DLC neredeyse ücretsiz gelmiş :smiley: