American Truck Simulator - 1.38 Güncellemesi [Ana Konu]

SCS Software, American Truck Simulator 1.38 güncellemesine açık beta bitti. Tam sürüm çıktı!

Güncelleme tamamlandı. https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-1-38-guncellemesi-tamamlandi/

1.38 güncellemesi ile American Truck Simulator için SSAO özelliği geliyor! Açık betası başlayan güncellemenin tüm bilgileri paylaşıldı. https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-icin-1-38-guncellemesinin-acik-betasi-cikti/

Las Vegas Revamp
Reworked Truckstops
Introduction of SSAO
RGB Color Picker update
Lots of road + city updates
Much Much More!

18 Beğeni

SSAO geldi daha ne olsun ve ilk adımı :smiley: güncelleme önemli ve büyük :smiley:

12 Beğeni

Bekliyordum da bu kadar hızlı beklemiyordum :smiley:

2 Beğeni

1.38 geldiğine sevindim, ets2 1.38 de 1 aya kalmaz gelir inşallah

1 Beğeni

Idaho’nun çıkışı için mi bu kadar hızlı geldi 1.38 ?

2 Beğeni

Evet İdaho ile 1.38 tam sürüm gelir

Los Angeles - Phoenix CA-10 yolunda LA’dan çıkarken (1.38) Las Vegas’a doğru

3 Beğeni

Geç olsun güç olmasın hızlı hızlı gelmesi iyi olmuyor bazen…

1 Beğeni

Bu grafik güncellemesi değil aslında öyle ama ilk adımı atılıyor. Bunlar olmadan diğerleri olmaz. Işıklandırma ve geri kalan şeyler bu sürümde gelmedi. Sonraki sürüme sonraki DLC’lere saklanıyor o zaman hazır olacak.
SSAO bir şeylerin değişeceğini ciddi ciddi gösteriyor. DX11’de her firmanın yapacağını şeyler aynıdır. Konuya şimdi başlıcam vakit olmadı. :smiley: Videoyu bu gece çeker miyim bilmiyorum yarın da olabilir. Ayrıca SiSL ile yayın yapabiliriz ama ETS 2 güncellemesini mi beklesek bilmiyorum bu beta birkaç hafta sürecek deniliyor Idaho’ya kadar bitirecekler önümüzdeki hafta ETS 2’ye de gelebilir.

4 Beğeni

yeni renk ayarı çok iyi olmuş. ayrıca ssao fps’e de güzel dokunuyor :smile:

4 Beğeni

FPS de bir değişiklik varmı

Kapalı iken 62-70 arası Ultra iken 46-52 arası yaklaşık 10 fps düşürüyor (1050ti) 300% ölçeklendirme Antiallasing En yüksek ayarında

2 Beğeni

Sizde de oluyor mu bilmiyorum ama ne zaman ALT+TAB yapsam oyunun grafikleri düşüyor

alt+tab yaptığım zaman bende de karıncalanma oluyor pixelleşir gibi bi görüntü oluyor ayarlardan bi düşüğe çekip geri yükseğe çekince düzeliyor bi tek bende oluyor sanmıştım sebebi nedir bilmiyorum ama

tabi tabi erken gelip sorunlar olucağına geç gelsin tam gelsin

sen olayı çok yanlış anlamışsın kardeş sırf yorum olsun diye sağa sola yazıyorsun da olmuyor öyle
özellikle 10gb boyut kıyaslaması yapman burada birçok kişinin sabrının taşmasına neden olur

12 Beğeni

Güncellemeyi şimdi aldım sizin bahsettiğiniz sorunların hiçbiri bende olmuyor bence sisteminizde bir sıkıntı var ve oyun grafik ayalarım full de, oyun nasıl 10 gb yer kaplıyor? Ben full paket kullandığım halde o kadar kaplamıyor

1 Beğeni

1.38 güncellemesi ile American Truck Simulator için SSAO özelliği geliyor! Açık betası başlayan güncellemenin tüm bilgileri paylaşıldı. https://www.simulasyonturk.com/american-truck-simulator-icin-1-38-guncellemesinin-acik-betasi-cikti/

8 Beğeni

Haklısın fernbus da araçlar havada duruyor baya iyi ets2 den :sweat_smile:

1 Beğeni