American Truck Simulator - 1.32 Güncellemesi

American Truck Simulator - 1.32 Güncellemesi

-Kişisel dorse sahipliği
-Var olan yollarda iyileştirmeler, değişiklikler

SCS Software sonunda kişisel dorse sahipliğiyle ilgili blog yazısını yayınladı. Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için yıllardır istenen kişisel dorse sahipliği 1.32 güncellemesi ile her iki oyuna da geliyor.

Peki ya ATS’de kişisel dorse sahipliği nasıl çalışıyor? Hangi yollar eklendi hangileri yenilendi?

1.32 açık betası pazartesinden sonra başlayabilir ama olay çok farklı şu an bence ne varsa toplasınlar hafta ortası sunarlar…

6 aydır Ats’ye 10 Aydır Ets’ye girmiyorum sınavlardan dolayı beta çıksada geri dönsek
atws

1.1 Gb güncelleme geldi :slight_smile:

Açık beta başladı ben konuyu hazırlıyorum. :slight_smile: Videoyu da akşamdan önce çekerim akşam zaten sisl ile sohbet edicez ets2 ats ardı ardına :smiley: dolu bir yayın olacak söyleyeyim

1.32 konusu burada

videoya 2 saat sonra başlarım :slight_smile:

yeni gelen Cliffton şehrine gidin maden ve bölgesi mükemmel hazırlanmış videoda şok geçirdim baya baya yapmışlar o bölgeyi ciddi ciddi aktarmışlar ets2nin almanya haritasından daha çok etkiledi beni

Amerika’da sadelikten yanayım :smiley: Ot bilem yok o derece :smiley:

Resimde tırın arkasında 3 akslı çamurluk var ancak tır 2 akslı duruyor anlam veremedim

@HasanOfke buralar tam senlik :smiley:

Dur bende deniyim hasan abi indirdim ets 2 gircektim :smiley: Amerika’ya yolculuk başlasın :slight_smile:

Dorsenin çamurluğu o. dönüşlerde falan çarpmasın ve uzun araçlar için geride baya sanırım

Bug hayırlı olsun yeni New Mexico’ya gelen 550 Yolu üzerinde karşılaştım

American Truck Simulator’ın kişisel dorse sahipliği, yeni yolları 1.32 güncellemesi ile geldi. Açık betada yeni gelen Cliffton şehrine ABD’nin en büyük bakır madenine gidiyoruz! Devasa bir maden bölgesi hazırlanmış!

ATS’nin yüzüne yine bakılmıyor. Araç sayısı vs. saçma sapan mazeretlerden sadece…

Merhaba arkadaşlar ets2 steam envanter özelliğini yanlışlıkla kapat dedim internet yokken ekrana çıktı kapat dedim nasıl açarım o özelliği

Ats ye volvo gelsin herkez ats oynar ama işte gelmiyor gelse keşke Ats bende olmadığı için alsam mı almasam mı bilemedim ama şöyle sıkıntı var ats kasar bende herhalde ets 2 kasıyor cok değil ama yüzde 125 yapınca kasıyor ölçekleme şehir içi

Volvo ile alakası yok. Performans ile de alakası yok. ETS2MP’de takla atan veletlerden bahsetmiyorum.