American Truck Simulator - 1.32 Güncellemesi

Ben bu güncellemeyi hiç beğenmedim ATS üvey evlat muamelesi görüyor resmen

Ama güzel ets ye göre sürekli otobanda gitmiyorsun

Lütfen yardım edin arkadaşlar ets2 steam envanter özelliği yanlışıkla kapattım nasıl açarım tekrar

(ÇÖZÜLDÜ)

Dostum bunu ETS 2 ana konu başlığı altında paylaşırsan inan daha hızlı bir çözüm bulursun.

2 Beğeni

Beyler ats`de 3 lü dorse alıyorum ama tamirhaneye girip çıkarken oyun çöküyor çözümü varmı acaba?

1.32 ye bir daha güncelleme gelır bence cressent cıty eklenır çünkü Oregon çıkacak gibi ama ets 2 de oyle bir şey yok Oregon harıtada grı olmuş :blush:

1.32.2.63 open beta - 22 Ağustos 2018
(çeviriyi sonra yapacam)
Çevrimiçi galeride ilk olarak standart römorklar gösterilecek.
Otomatik park etme/yükleme özelliğini kullanırken zaman ileri alındığında yakıt tüketimi olmaması için motor kapalı olacak. Motorun durumu daha sonra geri yüklenecek.
Herhangi bir görsel değişiklik ile iş iptal etme yolunu değiştirmede (yeniden doğma, zamanı hızlandırma) doğru bir şekilde ekran solmasıyla gizlenmiş olmalı
Yük pazarından iş aldıktan sonra işin son tarihinin değişmesi düzeltildi.
Sınırlı birimler dingil başına olan ağırlıkların ülke sınırlamalarına göre sayıldığında atanmış kamyona yük pazarında oluşturucunun iş hesaplamaması sorunu düzeltildi.
Prefabrikte beklerken garaj yükseltmesi sırasında çökme düzeltildi.
Park zorluğu önceden seçili olmadığında teslimat yerinde yükleme aşamasındayken otomatik park etme sorunu düzeltildi.
Çevrimiçi satın alma ekranlarında eğer kullanılabilir ileri/geri sayfaları olmasa bile önceki-sonraki sayfalandırma tuşlarının aktif olma sorunu düzeltildi.
İki ya da daha fazla marka kullanılabilir olduğunda çevrimiçi satın alma ekranlarındaki çeşitli sorunlar ve çökmeler düzeltildi.
“g_cargo_load_require_engine_off” ve “g_cargo_load_require_park_brake” config dosyasında kayıt edilmemesi düzeltildi
Serviste(yapılandırma ekranı) römorkun gövdesini değiştirdikten sonra yük pazarında yanlış iş tekliflerinin olması düzeltildi.

Dorse jant ve kapaklar uyumlu hale getirilmiş güzeeel :slight_smile:

1 Beğeni

Dün gece Arizona eyaletinden geçerken buna rastladım. Harika olmuş ya.

2 Beğeni

American Truck Simulator için 387 MB’lık bir güncelleme geldi.

1.32.2.65 open beta

Added ability to open depot job market straight from the delivery screen for the company and online jobs.
Fixed an exploit that let player select any job when selecting next job right from the delivery screen.
Change the way how preselecting city and company work in job screens making it survive market changes.
Fixed AI vehicle sound clipping.
Prevent cargo market job generator from generating duplicate offers.
To swap trailers player has to be at the prefab of the garage where the trailer to take is located.
Apply 2-phase job cancellation improvements for external contracts.
Remove timer from the external contract cancellation fade out screen, the time is not fast forward during online job cancellation.
Fixed selected job not being reset when cargo market is regenerated after trailer configuration change.
Fixed urgency of cargo market job changing randomly.
Fixed duplicate paint job reset in the configurator.
2 Beğeni

Oregon’da gelecek araç bu muydu?

Arkadaki arac su an trafikte dolasiyoe ats guncelleme videosunda var

Abi ben hiç denk gelmedim de sanki yanlış hatırlamıyorsam sende canlı yayında bununla ilgili birşey söylemiştin Oregon’la gelecek diye. Yanlış hatırlıyorsam düzelt abi.

1.32.2.72 diye bir sürüm çıktı
ekonomi simülasyonunda optimizasyonlar yapılmış iş pazarı ile ilgili düzenlemeler vs. bir önceki sorunları çözmeye çalışıyorlar kısaca

3 Beğeni

Sogutuculu, yalıtımlı ve perdeli dorselerın yuklerı bırbırıne karısmıs bunu farkettim!

Arkadaş oyun güncellendi sinyal sesi gitti ses tuhaflaşmış kabin ici ses şu dorse lastiklerini düzeltsinler cok cirkin duruyor

Nedense bana güncelleme gelmedi.

1.32.2.68
open beta

• Fixed map not being focused on job route in cargo market screen after selecting the job.
  • Fixed assets confiscation to properly handle trailers.

1.32.2.73
open beta

After economy reset now GPS will lead to the garage trailer is teleported to.
After using quick travel GPS will now be in its correct state.
Reset GPS if its leading to trailer's garage when using drive new truck option in dealer. The trailer is now located on the same prefab as player.
Fixed travel to the garage being blocked for trailers that had no country limitations set.
Fixed company jobs generator generating illegal jobs when trying to reuse trailer from previous offer.
Fixed unit count correction on save load for non-cargo market job markets.
Economy simulation optimizations.
Fixed prefab spawn point generation to allow both company and dealer on single prefab. Fixes missing company points on Volvo and Scania dealer prefabs.
Fixed company screen ignoring activation point when open after seeing any offer of the company before.

Türkçe yazsanda anlasak başkan