2K24 Turkey Map

nereler yapılacak liste yayınlanacak mı ?

elinize emeğinize sağlık yenilemenize e sevindim bolu tünelini

2 Beğeni

Teşekkür Ederiz

2 Beğeni
  • 2K24 Turkey Map Yol Haritası

1- Esenler otogarı yeniden yapılandırılıyor.
2- Bolu tüneli ve Bolu çevresi yeniden yapılandırılıyor.
3- İstanbul Kuzey Marmara otoyolu yeniden yapılandırılıyor.
4- Düzce girişi yeniden yapılandırılıyor.
5- Ankara sıfırdan gerçeğe daha uygun olarak yeniden yapılandırılıyor.

11 Beğeni

sizin yapılan yollarda bariyerlerde kırmızı isaret yok yolda gidegen gece bağlıyor güzel bir manzara veriyor bariyer kenarları bu kırmızı seyi de koyarsanız mutlu olurum tesekkür ederim

1 Beğeni

Hazır kuzey marmara yolunu yeniden yaparken bir fikrimi belirtmek isterim. İstoçtan Kuzey Marmaraya çıkarken istikamet sola doğru kayıyor. Yol da uzun olunca benim için sıkıcı oluyor ve haliyle zevksiz geliyor. Halbuki TR Extended uzatmıyor, direk bağlıyor. O ekip gibi olmasanızda dahi o yolu kısaltabilme imkanınız var mıdır? İkincisi olarak sizin haritanızda yeşil çizgi ile çizdiğim o yol hayalimde ki FSM Köprüsü. Onu yapabilme olanağınız var mıdır? Eğer yaparsanız çok makbule geçer ve çok bahtiyar olurum. Hadi hepinize kolay gelsin.

5 Beğeni

5 Beğeni

tesekkür ederim sağolun elinize sağlık

1 Beğeni

bunu daha önce bende demisdim yapılmamısdı insallah yaparlar uzun olduru icin ben kullanmıyorum 3köprüyü

2 Beğeni

Evet o uzun oluyor ve sıkıcı geliyor, haliyle ben de o 3. Köprüyü kullanmak istemiyorum. Hal böyle olunca temsili olarak konulmuş FSM Köprüsü kestirme olduğu için oradan geçmek isterim. E haliyle hayalet bariyerler de var olunca onları kaldırmak için de “no bariyer” modunu kullanıyorum. Artık gerisini düşün artık.

3 Beğeni

bende ordan gecmeyi düsündüm daha önce üzerindeki cimenlerden dolayı gecmemisdim otobüsle ne zaman oynasam dudulludan baslıyorum esenlerden baslamıyorum

1 Beğeni

Harita modlarında gerçekçilik esas alınıyor beyler. Gerçekte tır kamyon ve otobüs statüsündeki tüm ağır vasıta araçları sadece 3.köprüyü kullanmak zorunda. FSM ve 15 Temmuz yasak ağır vasıtalara gerçekte. Haliyle harita modlarında da buna uyulmak zorunda.

3 Beğeni

birsey diyecem bizim kendi otobüslerimiz 15temmuz sehitler köprüsüden geciyor turizm aracı
yazı yazmayan coğu otobüs ordan geciyor

Mevzu FSM oraya gizli yol olarak konulabilir. Haritada gözükmesede olur. Nitekim İstoçtan kuzey marmaraya bağlantısı uzun ve sıkıcı. Yoksa bende bilirim 3. Köprü ağır vasıtalar için yapıldığını. Halbuki oraya FSM yapılır, haritada gözükmesin yeter ona ben bile razıyım.

Gerekli olmayan birşeyi neden yapsınlar? 3. köprüden bile gözükmüyor bahsettiğiniz köprüler? Bu oyun “Tır simulasyonu” olduğu için gerçekte ne ise haritaya da o aktarılır gereksiz yere emek harcamaya gerek yok. Siz dolanmaktan sıkılıyorsunuz ediyorsunuz diye adam 2. köprüyü eklemek için 3-5 gününü oraya heba etmek zorunda değil :man_shrugging: Sizin istediğiniz şey ancak be ancak sadece istanbul genelinde bir harita yapılacak olursa ancak o zaman olabilir ya da ben bununla uğraşırım diyen haritacı varsa o yapar onun dışında kimsenin plan ve projesine biz karışamayız

3 Beğeni

saden köprü ekli üzerindeki cimenleri alsa yeter ben yapsın demiyorum daha önce de belirtim üzerindeki cimenleri alırmısın diye almadılar üzerindeki cimenleri almak yarım saat bile sürmez tamam yolu yine kapalı tutsun ama cimenleri alsın bari

Arkadaşlar eleştiri ve önerilerinizi değerlendiriyoruz , en doğru gördüğümüz şekilde gerekli düzenlemeleri yapıcaz.

9 Beğeni

ne zaman çıkacak ?

• Merhaba , haritamız için modelleyip convert ettiğimiz yeni benzinlik istasyonumuz.
    Başka yeni ve farklı benzinlik istasyonlarımızın çizimleri devam ediyor.

16 Beğeni

şu özgüvenden birazcık bende de olsa yeter de artar :slight_smile: başarılar

2 Beğeni