2K24 Turkey Map

kolay gelsin ugramışken düşüncelerimi bırakım tekrardan desteğim zaten sonsuz ama yarım bırakmamak şartıyla:D
Diyecem o ki her versiyonda az az deilde baya bi tamamlandıktan sonra yayınlayın bence.
Mesela ilk versiyonda Türkiye’nin 4 veya 3 te biri olsa bizde memnun oluruz…

4 Beğeni
  • Esenler Otogar <3

12 Beğeni
  • Yeni Opet benzin istasyonumzu

20 Beğeni

Tasarımı bile hoş duruyor. Mademki Türkiye Haritasını bu kadar güzelleştireceksiniz, aklıma gelmişken; daha önceden belirttiğim gibi Kuzey Marmarayı da elden geçirirken, İstoçtan o yola kadar TR Extenden gibi olmasa bile o mesafeyi en aza kadar indirilirse çok güzel olur aslında. Şimdiden kolay gelsin.

4 Beğeni
  • Merhaba yeni BP benzin istasyonumuz

17 Beğeni

Hocam bu istasyonlar gerçekte var mı yoksa sizin tasarımınız mı? Sizinse gayet başarılı.

8 Beğeni

benzeyen örnek tasarımları var kendimizde bir şeyler ekleyerek güzel çalışmalar ortaya çıkartmaya çalışıyoruz , teşekkürler.

5 Beğeni

tahmini olarak ne zaman çıkar harita? 2k24 yazıyor ya 2024 de çıkabilir diye düşünüyorum :slight_smile:

1 Beğeni
  • Yeni BP benzin istasyonlarımız oyunda halkın hizmetine hazır durumda…

18 Beğeni

Merhaba , çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor yeni modeller ve kaliteli iş çıkarmaya çalıştığımız için zamana ihtiyacımız var , ilk sürümü bir kaç hafta içinde erken erişim ile sunmayı planlırıyoruz.

6 Beğeni

ellerinize emeğinize sağlık. siz düzgün bir şekilde hazırlamaya devam edin bekleriz. zaten tamamlanınca keyfini güzelce çıkaracağımız bir harita modu olacak

1 Beğeni

OyuncuyusBİS’teyken harita işi biraz sıkıntılı oluyordu. Bari bu ekipte inşallah rahat iş çıkarıyorsunuzdur. Nitekim işler sıkıntıya düşerse hatitanın çıkışı sağlıksız oluyor. Kolay gelsin.

3 Beğeni

Hiçbir sıkıntımız ve problemimiz yok ekibimiz sağlam , sağlıklı bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz , gelen eleştiri ve tavsiyeler üzerine kendi görüşlerimizide ekleyerek özgür bir çalışma ortamı içerisindeyiz.

9 Beğeni

İşinizin sağlıklı olmasına sevindim valla ne yalan söyleyim… Kolay gelsin.

3 Beğeni

efsane görünüyor

1 Beğeni

hocam biliyorum çok sıcak bakmıyorsunuz ama promods ile uyumlu yapma şansınız varmıdır ?

1 Beğeni

malesef böyle bir düşüncemiz yok.

13 Beğeni

Merhaba merakdan soruyorum gün verin demiyorum harita bitmesi 3 yada 4 6 ayı bulurmu yada 2024bulurmu acaba

2 Beğeni

ilk haritanızındakinden daha kaliteli duruyor

2 Beğeni