2K24 Turkey Map

• Yeni ve daha detaylı Esenler otogarından oyun içi ilk görseli .

Imgur

12 Beğeni
  • Gelişmelerden daha yakından haberdar olmak için discord adresimize gelebilirsiniz.
3 Beğeni

@umutcan size güveniyoruz umarım bu sefer yarım kalmaz artık…
1 senede tüm harita biterse gerçekten süper olur…

Bir senede scs bile bir harita dlc si zor çıkarıyor , TR nasıl bitsin :smiley:

modeller yol planları zaten hazır diğerinden bide adını 2024 vermişsiniz dedim bi umut:)

1 Beğeni
  • Esenler otogarda çalışmalar devam ediyor…

12 Beğeni

Ölçek 1:19 mu,diğer haritalarla uyumlu olacak mı?

1 Beğeni

Evet 1.19 , diğer haritadan daha iyi olucağı için uyumlu olmasına gerek yok.

2 Beğeni
  • Esenler otogarın alt katları da artık şekillenmeye başladı…

12 Beğeni
  • work in progress…

9 Beğeni

Kardeşim eline saglik birebir esenler otogarı tamiraneler ayni olmus birde içine alta oyunun kendi araç garajini koyar obusu direk garajdan cikarırsak iyi olur hadimköydeki garajdan getirirken uzak oluyor iyi calişmalar nefesimizi tıttuk bekliyoruz çok guzelbir harıta olucagının sinyalleri geliyor.

3 Beğeni

OyuncuyusBİS’in 1.3 versiyonundan devamını getiriyorsunuzdur umarım. Zira sıfırdan başlamak ayrı bir işkence. Özellikle Umutcan kardeşim! Bilmenizi isterim bu haritayı yapan sizsiniz. Çünkü kaldığınız yerden daha kolay gelecektir ve harcayacağınız zamandan daha tasarruflu olacaktır. Bilginize…

3 Beğeni

Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yorumunuz için teşekkürler.

3 Beğeni

bu gerede yolunuda düzeldirseniz cok iyi olur gerede giselerini gecince sağdan tosyaya gidiyor oyunda gercekde düz gidiliyor oraya bir el atarsanız cok mutlu olurum elinize emeğine sağlık bizlere böyle harita sunduğunuz icin tesekkür ederim

1 Beğeni

Sık boğazlık yapıyorum kusuruma bakmayın… Gümüşhane şehrini ekleyebilir misiniz? Hazır yeni Zigana tüneli de yapılmışken.

1 Beğeni

Malesef oyle bir planımız yok.

1 Beğeni

Aslında baştan başlamışken bazı yerler 1.17 veya daha düşük ölçekle yapılsa daha mantıklı…
Çünkü arada ilçeler olunca mesafe çok az oluyor ve buda sıkışıklıga sebep oluyordu…

1 Beğeni
  • Yeni Bolu Tüneli

• Çalışmalar devam etmekte !!!
17 Beğeni

Hocam soruldu mu bilmiyorum ama, önceden yaptığınız haritadan mi devam ediyosunuz yoksa sıfırdan mi yapıyorsunuz?

1 Beğeni

burda cevaplandı.

1 Beğeni