1.39 Güncellemesi - American Truck Simulator

1 Beğeni

Bude gelebilir benim en sevdiğim bu videosunuda izlemiştim.

Special Transport işleri için hangi dorseyi almak gerekiyor? 3 tekerlekli 3 parça halinde olanı aldım yük piyasasında gözükmüyor special transport. Acaba daha ayarlanmadı mı?

Special transport’da kullanılan dorseler alınabiliyor. Kendi dorsemizle eskortlu şekilde taşıma vs gelmedi ki :confused:

çekicilerin sesi gitmiş tamamen sadece havalı fren sesi geliyor

Scania gibi yapmışlar desene tıs tıs gidicez artık.

acaba motor seslerine yine mi al attılar. fren sesi falan da ekleseler baya iyi olur.

Scs bu ses birimindeki yeteneksiz elemanı kovmadığı sürece oyundaki sesler değişmeyecek geliba :grin:

Düşünsenize; scs’de harita genişletme ekibinde promods, ses ekibinde evr, grafik ve optimizasyon içinde de işin ehli birkaç kişi gelse tadından yenmez

1 Beğeni

bakalım bu dlc çıkartma işleri bitince ne yapacaklar.artık skin satarlar anca.yapılması gerekn haritalar bittiğinde mecbur yeni özellik eklemeleri gerekecek ets ye ats de bundan nasibini alıcaktır.

neyse videoyu birazdan çekmeye başlıyorum maksat ats oynamak güncelleme değil

Yoo hepsi var ayrıca güncelleme geldikten sonra fps de arttı

Daha dün feedback yaptım, yakında biraz daha temizlenecek :slight_smile:

Tamam ama yeni ışıklandırma nerede? 1.39 Experimental Open Beta - American Truck Simulator

5 Beğeni

Uzun zaman sonra deneysel beta geldi uzun süreceği söylendi blog yazısını tekrar oku istersen, yavaş yavaş gelecek

Güncelleme vesilesiyle Colorado taraflarına gidip gezebilirsiniz :smiley: Four Corners Monument açık bırakılmış, başarımı felan da kazanıyorsunuz. Birkaç şehir daha açık durumda.

1 Beğeni

ne kadar arttı artıpta… her yeni güncelleme sonrası bazıları bu muhabbeti yapıyor… nedense hep aynı bende artma değişme yok. Sonrasında bu bir beta kiminin donar bende drop dahi olmayan oyun güncelleme ile 10 sn yede bir 3 5 saniye donup devam eder oldu betadan cıktım geri.

1 Beğeni

Belki sistemin yetmiyordur orasını bilemem, canlı yayın yaptığım halde full ayarlarda 80 fps alıyorum, sonuçta deneysel bu sıkıntıları bulup feedback yap

sistemle alakasız olduğunu anlamamanı yazdığımı kavrayamamana bağlıyorum. dedim ki .‘‘bende drop bile yoktu…’’ ben 35 45 arası bölgeye göre gündüz gece döngüsüne göre performans alıyorum en yüksek ayarlar ve %400 de.

1. olarak fps artışından bahsetmişsin ne kadar arttığını da belirtmedin. arttıysa da bu keyfine göre artmıyor ne olmuş ki arttı sende veya herkes de bununla ilgili bir bilgide göremedik.

son olarak da dediğin gibi bu bir beta bazı kişilerde farklı sonuçlar ortaya çıkabiliyor hata bakımından…
bende hiç problem olmadığı zamanlarda millet oyun kapanıyor donuyor şöyleydi böyleydi diye forumda belirttiklerini defalarca şahit oldum.

1 Beğeni

Güncellemeden önce 55 - 65 arasıydı, şimdi ise 80 ve üzeri oldu, döngü farketmiyor
Geçişten sonra biraz canlılık geldiğini farkettim görüntü bakımından
Ama dediğin gibi herkeste farklı oluyor, her iki oyunda kapanma veya donma sorunu yaşamadım

İlyas kardeşim haklidır, yeni deneme imkanım oldu, çok berbat drop ve fps. Betadan diye düşünüyorum, ben bu oyunda 32 mod (jbx vs) dahil 50 fps altında oynamadım, şimdi modsuz 30 zor görüyor, yapmış yine bir çılgınlık scs