1.39 Güncellemesi - American Truck Simulator

Video yarın çekilecek. Şu an aciliyeti olan bir şey yok. :smiley: Yine de avunuyoruz işte…

4 Beğeni

OF ULAN OF

9 Beğeni

Yük çeşitliliği güzel bence iş görür :smiley:

2 Beğeni

xXCARL1992Xx, 1.39’da betasında Freightliner mağazasını bulmuş.

21 Beğeni

Ben bu oyunları birleştirme olayını senelerdir anlamıyorum. Ne demek olduğunu ve ne işe yaradığını söyleyebilir misin ?

Selçuk abi yayında “Önceki oyunlarında olup bu oyunda olmayan özelliği getirecekler” demişti. Ne oldu ona yaw eklemeyi mi unuttular acaba ?

2 Beğeni

Buna benzer bir servis gördüm. Yanlış hatırlamıyorsam St. George’de olması lazım. Sadece dinlenme yeri var.

WOTr isimli bir oyuna gireceksin. Açılışta Avrupa veya Amerika diye seçeceksin tek profilden gireceksin oyuna.

1 Beğeni

Bu kadar kolay mıydı ? :smiley: Teşekkürler.

Böyle olursa ETS 2 ve ATS diye bir oyun kalmayacak desene. İyi mi olur kötü mü olur kestiremedim şu an.

@ENESS14 Kardeş gel buraya tahminlerimiz doğru çıktı :rofl:

1 Beğeni

:smiley: takıldınız ona da sisl bizden birkaç yıl önde gidiyor olabilir :joy: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Cascadia da betadan ve Colorado’dan sonra geliyor diyebiliriz. Ancak markalar tamamlansa da bence eksik modeller, yeni versiyonlar planlanıyordur.
ATS için gerçekten güzel bir yıl oldu.

7 Beğeni

Kim bilir onda neler vardır 2.el tırma alma kirlenme falan :sweat_smile:

Geldim kardeşim :grinning:

1 Beğeni

Zaten biliyorduk @can20 sağolsun :sweat_smile:

6 Beğeni

Frightlinerında gelmesi yakındır o zaman

2 Beğeni

gelsin gelsin de şöyle teslimat yapalım :smiley:

1 Beğeni

Bu gelmesin :rofl:

https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Ffreightliner.com%2Ftrucks%2Fcascadia%2F&psig=AOvVaw0fHaGDIEH_ZtZ7zFcZc-QG&ust=1602359742347000&source=images&cd=vfe&ved=0CAIQjRxqFwoTCMDe_6ylqOwCFQAAAAAdAAAAABAD

Bunun gelmesi lazım

Selçuk abi demişti zaten 2 tır geliyo ats ye diye

2 Beğeni

Tasarımı çok hoşuma gidiyor bu aracın. Yeni Volvo Vnl 1, bu 2 :smiley:

11 Beğeni

International, Mack (Benim bulduğum) ve Wastern Star gibi :slight_smile:
Bence bu da geliyor

Exterior’da Sorun Yok Genelde Interior’larda Maalesef Dudak Büküyorum …