Yeni sistem toplanıyor

onu hiç sorma dün gece telefon kendi kendine şarjını bitirmş kapanmış hani tamam sarhoştum ama telle bir şey yapmadım sanırım gidiyor… :frowning: bir boşalma sorunu var çözemedim

garantisi varsa servise gönder belki bataryasını değiştirirler.

1 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: PC Building Simulator - Ana Konu

Sıvı soğutma ile öndeki fanları birleştirmek için m3 30mm vida sipariş ettim corsair kutusndan 8 tane çıkıyor onlar kendi fanlarına
diğer yüzüne kasanı kendi fanlarını takacağım yeterince uzunlukta yok aldım bakalım robotistandan 40mm ve 20mm de aldım ne olur ne olmaz 20şer adet :slight_smile: 5 liralık şey :smiley: 11tl tuttu kargo ile pazartesi kargolansa salı gelir o yüzden önce normal sıvı soğutma + en yukarıdaki fanı ile takıcam sonra gelince iki fanı ona eklerim
cooler master sıvı sığutmalarında çıkıyormuş malum kasa cm ama biz corsair sıvı soğutma aldık :smiley:

bu arada hava akışı öyle daha iyimiş önden giren hava parçaları soğutup arkadan çıkacak yukarıda fan olunca hava akımını bozabiliyormuş yeni model kasalarda da aynı düzen var her türlü kasa şu an kullandığımdan iyi

toplarken fotoğraflayıp bazı yerleri el kamerası ile kaydederim

1 Beğeni

son yedekleri alıyorum yarın kısmetse anakart geldiğinde kurmaya başlarım

Hayırlısı olsun abi. İnşallah yüzünü yere eğmez.

UPS anakartı hala getirmedi şube yolu göründü bayram sonrası yoğunluk çok :frowning: bütün gün gitti.
Bu arada kulaklık kargolanmış yarın elimde olacak.

derken anakart geldi neyse görüşürüz birkaç saat sonra yeni sistemde çüsss :smiley:

Hasan abi sen video render lemede hangi programi kullaniyosun

Yeni sistemden merhaba! :smiley: Win10 yüklendi programları tamamlıyorum…

3 Beğeni

Hayırlı olsun abi :+1::smile:

Yarın bir siftah yayını gelir umarım :grinning:

yarın olmaz ya yayın için ayar yaptım ama işler bitmedi adobe üyeliğimi başlatıp programları indiricem vs.
bir de daha önemlisi yarın kulaklık geliyor :smiley: unboxing videosu yaparım ona

i7 8700k farkını hissettiriyor ve DDR4 3200mhzlik ramler… :slight_smile:
Vidaları bekliyorum gelsin öğlende diğer iki fanı ön tarafa takıcam yalnız ses geliyor baya
önde en üstte duran fandan şüpheleniyorum

Unboxing bekliyoruz abi

Sonunda kavuştun sisteme, gözün aydın. Hayırlı olsun :smile: @HasanOfke

1 Beğeni

aslında şu an durum bu

4 Beğeni

Malesef öyle…

Hayırlı olsun yeni sistem

yeni sistem toplama videosu gelecek mi ? @HasanOfke