Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

1 Beğeni

Arkadaslar Merhaba

Pmdg 737 lerde park pozisyonunda basladigimda merdiven surekli olarak ucak kapinin orada bulunuyor onu nasil kaldirabilirim bir daha karsima gelmesini istemiyorum.

Tesekkurler

Beyler bi destek konusu açtım doğru yere mi açtım bilmiyorum da bi bakabilir misiniz ?

FMC’de girip kaldırman gerekiyor. Ground ile ilgili sayfalarda olacak. Stairs diye başlıyor.

2 Beğeni

https://www.instagram.com/reel/Ck3dlxogaB4/?utm_source=ig_web_copy_link

FBW A320 Neo hızı otomatik seçince 290kts’den yukarı çıkmıyor. Çözümü var mı ?

@burak24 uçuş hızı maksimum o kadar zaten 25 bin feet üzerinde mach hızına geçer. daha hızlı gidersen overspeed olursun.

@vanillamango @Emre54 agalarımla 2023’ün en çok beklenen üçüncü projesini yaparken :smiley:

birinci ve ikinci projeyi henüz bilmiyorsunuz. :stuck_out_tongue:

4 Beğeni

ben anlamıyorum arkadaş ya sıkıntı nedir?

hiç bir şekilde yavaşlatamıyorum uçağı. Eskiden böyle değildi son zamanlarda oldu. Controller ile oynuyorum Klavye ile denediğimde de yine hüsran. Uçağı pist e indireceğim fakat yok arkadaş yavaşlatamıyorum uçağı

ayarlarım böyle;

1 Beğeni

Arkadaşlar bunu nasıl çözeceğim bunu? yok mu aranızda bilen? A310 uçağını kullandıktan sonra olmaya başladı. Hiç bir şekilde uçağın gücünü kesemiyorum arttıramıyorum kalktıktan sonra. Manuel’le de olmuyor.

A310 ıcın tabletten throttle calibration yaptınız mı

1 Beğeni

AMA BEN BU OYUNUN SORUNLARINDAN BIKTIM ARTIK.

kaçırmayın

70 TL

Fiyatı güncellendi

279,20 TL

2 Beğeni

Ah bee geç kaldık.

2 Beğeni

Bendede bazen oluyor çık yönetici olarak geri çalıştır veya normal olarak geri aç

1 Beğeni

Ama ben bu oyunun sorunlarından bıktım artık ya :smiley: bana bilerek mi yapıyor ne yapıyor :smiley: sildim yeniden yükledim oyunu bir süre oynadım hatta online gireyim dedim canlı hava durumunu falan seçmiştim sonra ne olduysa internet mi kesildi artık beni offline attı daha da online giremiyorum ve hava durumu falan seçemiyorum. Nasıl düzelteceğim bunu bilen var mı ?

1 Beğeni