Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

1 Beğeni
2 Beğeni

Bildirim gelince ets2 için sandım.:smile:

3 Beğeni

guzel bir yayını daha kacırmak Mr. @HasanOfke :sleepy:

Cumartesi akşamı bir yayın daha yapmak istiyorum. Gündüz zaten TREX gameplay yiyecek. 2-3 uçuş sığdırabilirim yayına.

2 Beğeni
1 Beğeni

FB2 A32NX için experimental sürümüne custom vnav özellikleri gelmeye başladı. Hold yanı sıra T/D top of descent de geldi. Geri çektiler ancak şu an yer alsa da inişte sanırım kendi ayarlayamıyor o yüzden bir şey fark etmiyor.

1 Beğeni
  1. uçağımız iniBuilds A310 da kendini daha çok göstermeye çalışıyor gibi!
    kendi facebook gruplarında paylaşmışlar
3 Beğeni

bozcaada olayına başladım

1 Beğeni

bu ay çıkmıyor ancak ocak ayında göstereceklerdi doğal olarak şubat ayına kaymış
ama bence bu teaserlar vs. harika bunu da listeye ekledik artık demek yakında daha fazla şeyiyle ortaya çıkıp beklenti yaratacak

1 Beğeni
2 Beğeni

Bu hafta canlı yayında Tahran’a uçucaz. :slight_smile:
Çarşamba günü ETS 2 var haliyle olmaz.
Salı veya Perşembe günü desek bence Salı akşamı olur öncesinde TREX gameplay yayınlıcam.
Belki güzel haberlere de denk geliriz. Sürekli bir gelişme yaşanıyor.

Adana’ya uçuş ana duyurudan sonra olacak. :slight_smile:

1 Beğeni

OPSD Pakistan, Skardu - Dünyanın çatısı yayını için testler yapıyorum. :slight_smile:

Harika bir ortam ORBX mesh eklentisi ile daha da güzelleşir. A320neo ile buraya yaklaşmak efsane olacak.

3 Beğeni

Bu hafta aslında Twitch’de MSFS için deneme yayını yapabiliriz. Bu ciddi uçak çıkmadan denemek istiyorum ona göre yayın yerine karar verelim çünkü TR’de YouTube ile MSFS olayında sıkışıyoruz.

1 Beğeni

TOD’a bilmem kaç kala…

2 Beğeni

Güzel ancak ATC’ler tarafından çok aktif kullanıldığını görmedim.

Aynı olay Fenix A320’de de var. Diğer simülatörlerde bu ön plana çıkmıyordu ancak bu özelliği eğer MSFS’in kendi ATC’si ile kullanmaya çalışırsak bence harika olur. Özellikle ATC sesleri buna entregre edilip yukarıdaki sekmeden MSFS ATC ekranını açmaya gerek kalmadan çalışırsa harika :slight_smile:
Ama yazı ile nereye kadar işte…

ooo ya şu modelle de çıkabilir yeniden modellenmesi beklemeyelim gerek yooook

Akşam yine YouTube’da yapacağız. Perşembe akşamı Twitch’de denenecek.
Custom VNAV sonrası her yere tekrar uçulacağı ve flightpath yeni gelen özelliklerle düzeleceği için sık sık yayın olacak. :slight_smile:

2 Beğeni