Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum ama beni çıldırtan bir problemle karşılaşıyorum hangi uçağı hangi havalimanını seçersem seçeyim seçtiğim uçakla havalimanı yerine sabiha gökçen ve Airbus A320 Neo geliyor bu sorunun çözümü nedir bilen var mı?

Arkadaşlar bu doğru mu ? Ve nasıl düşürmüşler ?

Bildiğim kadarıyla, yeni indiren birisi base simülatörü 83gb olarak indirecek, uçaklar ve airlinerlar sonradan isteğe bağlı yükleniyor, yani hepsini indirmek zorunlu değil. Nasıl bu kadar düşürmüşler onu bilmiyorum tabi.

3 Beğeni

Nvidia iş birliği ile Computex 2021 için Orbx Taipei Xinyi District Landmarks paketi ücretsiz yayınlandı. :airplane:#MicrosoftFlightSimulator her zaman her yerde gündemde! :smiley:
:point_right:

3 Beğeni

Zaten böyleydi önceden. 2 uçak ile geliyordu simülasyon. Hatalarını yeni özellik olarak göstermeleri komiklik olmuş :smiley:

1 Beğeni
3 Beğeni

Die Hard filminin açılışında yer alan 747

8 Beğeni

Baya iyi :ok_hand:

1 Beğeni
1 Beğeni

Mükemmel Salda Gölü Manzarasında Uçuyoruz! #MicrosoftFlightSimulator

4 Beğeni

5 Haziran’da çıkıyor. Erkenden gönderdiler. Çekiliş olayını da soracağım bakalım. :slight_smile: Videosu bugün gelmez gibi yarın çeker yayınlarız. TR’de kimin umrunda olur bilemem. :smiley: Normal gameplay olarak diğer kanalda mı paylaşsam? :smiley: Daha çok izleneceğine eminim.

3 Beğeni

çıktı vallah daha bakamadım daha önce ücretsiz bir eklenti yayınlamışlardı başarılıydı ama orbx’in bu taraftaki çalışmaları daha önemli

ilgilenicem çekiliş olayını da çözücez

1 Beğeni

Ücretsizini birisi yapıyordu sanırım , değişik bir tasarım ama uçulur :slight_smile:

kaptan x canlı yayını milli takım ile :+1:

3 Beğeni

Tfdi Design’in PACX çekilişine hazır mısınız? Kazanan kişi vereceğimiz promo kodu yukarı gördüğünüz yere girip ücretsiz alabilecek.

8 Beğeni

ORBX çekilişi :eyes: :ok_hand:

3 Beğeni
5 Beğeni

Perşembe günü World Update V The Nordics çıkıyor.

*Denmark, Sweden, Finland, Norway, and Iceland için geliyor. Daha önce yayınlarda görüntüleri paylaşılmıştı ben de oradan pek çok ss aldım. Havalimanları, simgesel noktalar, yükseklik düzenlemeleri, fotogrametrik şehirler vs. vs.

SDK Dev Support sitesi yayına girmiş

PACX çekilişini hala yapamadık. ORBX için de öyle oldu.

3 Beğeni

veeee MSFS Xbox’a 27 Temmuz’da çıkıyor!

lannnnn
savaş jetleri mi geliyor

omg omg omg omg omg omg

5 Beğeni

bi super hornet gordum sanki :upside_down_face:

1 Beğeni