Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

guncellemeden henuz haber yok biz de ayni sekilde bekliyoruz tahminim 6.30 / 7.00 civari paylasmalari yada bir microsoft aliskanligi adina sonanda biz 4 gun erteledik demeleri :upside_down_face:

1 Beğeni

SU 4 güzel şeyler getirecek ama asıl beklediğim CRJ güncellemesi. Pek çok sorunu çözdüklerini iddia ediyorlar. SU4 sonrasında onlarda güncelleyeceklerini söylediler. Umarım erteleme olmaz.

Bu arada PMDG market place de yer alacak mıydı var mı bilginiz?

1 Beğeni

o zaten sıradan bir olay benim için :smiley: arada yapıyor o yüzden pek önemli değil öylesine yükleidm şu an crj ile uçtum onun videosunu renderlıcam

1 Beğeni

edit bu arada güncelleme düşmeden önce, başlamadan önce topluluk klasörünüzdeki eklentileri temizlemeyi unutmayın.
bredok3d nin oldugu bir marketplace e eger PMDG girmez ise ben oynamiyorum arkadaslar :yum:

1 Beğeni

Markete girmezse bu kurla sadece videolarını izlerim. :slight_smile:

1 Beğeni

CRJ ile gaz kolu titreme sorunu yaşıyor musunuz? Pek çok kişi şikayetçi konudan. Bende dahil bu arada.

1 Beğeni

şu an yaşamıyorum belki de honeycombdan dolayıdır ancak pek denk geldim ama sorunu yaşamıştım
900-1000 çıksın da sağlam bir güncelleme gelsin :slight_smile:

1 Beğeni

:slight_smile:

5 Beğeni

cok anlamlı bi eklenti seninde emegine saglık dostum güzel video :+1:
steamde guncelleme geldi suan

2 Beğeni

yarın sabah çeviririz ama okudum

boş bir güncelleme kesinlikle değil ne söyledilerse onu yapmışlar uçuş modelinden diğer konulara kadar :slight_smile:

3 Beğeni

Yok mu ya msfs’e mükemmel 757yi 767 yi yapan?

3 Beğeni

Microsoft Flight Simulator - Sim Update 4 çıktı! v1.16.2.0 Güncellemesi

bazı önemli kısımları çevirdim gerisini bilen biliyor zaten girip o uçakları denemek lazım

working title ve fbw zaten eklentilerini güncelledi

sıra ücretli uçak eklentilerinin piyasaya çıkmasında :slight_smile: bir şey daha yayınlamam lazım ondan sonra girip a320 ile uçsam iyi olur

1 Beğeni

dün akşam yapılan Dev Q&A yayını
şimdi izlemeye başlıyorum

1 Beğeni
2 Beğeni

şöyle bir gönderi var dün gece girince bende biraz şaşırdım tabii öğlen uçmuştum ama nedense a32nxde bu sorun hiç çözülemiyor glass cockpit problemi hala devam ediyor

hotfix gelecek gibi duruyor bilemiyorum ypaılan çalışmalar performansı iyileştirecek ve sistemi daha doğru kullanacak şekilde ama yine de yaz sonuna kadar bunları görücez

1 Beğeni
4 Beğeni

Navigraph betası ile chartları simülatör içinde sekmede gösterme getirildi.

beta 24 olacak benimki bile eskiydi

2 Beğeni
2 Beğeni

A hotfix is now live on both the Microsoft Store and Steam. Issue addressed:

• Fixed Boeing 787-10 Dreamliner bouncing on the runway due to an incorrect CG setup

Note: This is only an in-game update for those who have the Boeing 787-10 and your MSFS version remains the same (1.16.2.0)

787 için ağırlık merkezi sorunu çözülmüş. :smiley: halbuki uçağa bir şey de gelmemişti bozup bırakmışlar sdfsd

2 Beğeni