Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Wingletlerede bir logo koyulması önerimdir :wink:

4 Beğeni

Logolar harika , isterseniz saklayın ileride kullanırız , Livery yapma işi de bazen eklediğim şeyler birbirine karışıyor bazen karışmıyor ,CRJ’de denedim ama boşa :smiley:

1 Beğeni
1 Beğeni

https://twitter.com/MSFSofficial/status/1382364566596710401

gelişmeleri daha sonra aktarıcam + konusu da açılacak :slight_smile:

4 Beğeni
3 Beğeni

A hotfix just got released for the WASM bug and a CTD cause. Update MSFS via the Microsoft store or via Steam. “bug vardı onun için fix gelmiş”

2 Beğeni
1 Beğeni

pure beauty :white_heart:

1 Beğeni
1 Beğeni

:smiley: adam emekliliğin tadını msfs almış öyle çıkarıyormuş
*Emekli Tümgeneral S. İrfan Sarp

konuya dönecek olucak olursa yobazların yaptığından başka bir şey değil

5 Beğeni
3 Beğeni

Bu dünyadan göç etmeden önce gitmek istediğim mekanlar arasında zirvelerde bir yerlerde.

2 Beğeni

Ben bu uçağı fs 2020 için boyamıştım :slight_smile:

geçen yapılan canlı yayının özet bilgileri

2 Beğeni

Sağlam bir uçak çıksa da MSFS e geçsek.

1 Beğeni

Bu konu her oyunu ilgilendiriyor. Tabii MSFS ekmeğini daha çok yemeli… DX12 daha çok kullanılmalı ve yeni özelliklerle aptalca meseleler çözülmelidir.
MSFS kötü bir altyapıya sahip değil sadece tamamlanmadı aksi halde o dünyayı bu grafiklerle biraz zorrr açardık :slight_smile:

5 Beğeni
  1. parti uçaklarda da artık weather radar olacak.

Aerosoft CRJ çıkarken yakında ekleneceğini söylemişlerdi. Şimdi weather radar daha sonra da terrain radar…!!!1
opsss
ilk görüntüde twitterda terrain radar değil mi? dağların orası??? oo gelmiş o zaman hayırlı olsun
crj güncelleme efsane olur!

1 Beğeni

SDK soru&cevap yayını var. Muhtemelen weather&terrain radar olayına değinecekler.

1 Beğeni
1 Beğeni

IVAO için özel bir konu yok ancak son zamanda çeşitli söylentiler duymuş olabilirsiniz. Dün çoğu kıdemli ve değerli staff görevini bıraktı. Yeni gelen yönetim sonrasında bazı yanlışlar olmuş. Ve farklı durumlar da olmuştu ancak zamanında gerekeni yapmamışlardı olay IVAO Başkanı’na kadar gitti. Ardından belki de biriken sıkıntılar bu olay ile patladı.
Ben zaten orada uçmuyorum geçen hafta Amerika’da denemelik bir uçuş yaptım. Vakit ayırmak zor geliyor. Ne Vatsim ne Ivao maalesef yapmamız gereken başka noktalar var. :slight_smile:

3 Beğeni