Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Okavango Delta eklentisi MSFS için Orbx’de yayınlandı. İndirdim şu an bir bakıcam. :smiley: Video da çekeriz. Çok güzel olmuş.

3 Beğeni
6 Beğeni
1 Beğeni

buraya daha önce ilk çıktığı zamanlar uçmuştum neye uğradığımı şaşırmıştım :d landing challenge olarak eklenmiş
geçmiş olsun :smiley:

avrupada böyle yer çok xd

2 Beğeni
3 Beğeni
3 Beğeni
3 Beğeni
5 Beğeni
5 Beğeni

ATR-72-600 Demişken :wink:

7 Beğeni

işteeeeee zaten bütün niyetim :smiley: bu

bence twitterdan etiketleyip paylaş ben de retweet yapayım milletin gözüne sokalım

karakol uçağı

4 Beğeni

Xbox ve PC arasında crossplay olacakmış.
Eksik havalimanlarını da araştırıyorlarmış. Stuttgart basit bir örnek olarak verildi. Daha çok neden öyle yaptığını herhalde çözmeye çalışıyorlar. Tabii onca şey de olunca sırasını bekliyor. LTFM de bunlardan biri ama biliyorsunuz default olarak yavaş yavaş ortaya çıkıyor. :d

6 Beğeni

ATR-72-600 Demişken :wink:

3 Beğeni

Tarihte kaldılar :smiley: Türkiye’de bir ilki gerçekleştirmişlerdi epeyi yolcuları vardı ama battılar nedense. Bölgesel havayolu yok biletler çok pahalı. Uçak çeşitliliği yok, her havayolunda 737. Borajet farklılık sağlıyordu.

1 Beğeni

Simuş Airlines ile yeniden göklerde olacak. Biz öyle klasik uçakları kullanmayız. CRJ, ATR, DASH akar

2 Beğeni

İşte aradığım ruh. Airlines dediğin filosu böyle olur!

1 Beğeni

Logo calısmaları basladı :upside_down_face:

6 Beğeni

Branding icin onerilerinizi memnuniyetle degerlendirebiliriz :facepunch:

4 Beğeni

yapmayın ne oluyor yapmayın aman tanrım :heart_eyes:
iş ciddiye binecek :smiley:
kafamda hep bir şey vardı ama yapamıyordum
livery yapacak biri de lazım @KeremGzm biliyor :slight_smile:

blender paintkit ile denemek istiyorum da işte çok ıvırı zıvırı var gerçekteki gibi decals istiyorum önemli yerlerine

2 Beğeni

İc mimar olsam da marka danısmanlıgı deneyimimde oldugu icin Simus Airlines icin elimden geleni yapmaya hazırım :pray: Ben Photoshop Cs6 kullanıyorum msfs skin dds dosyaları bir plugin sayesinde acilabiliyor ama kaydetmek icin dxtbmp programı ile transparency alpha gibi channel lar eklenebiliyor. Bir de slogan bulmak lazım :wink:

2 Beğeni