Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Microsoft Flight Simulator için Pyreeque Dev Co. tarafından geliştirilen Tivat (Karadağ) Havalimanı eklentisi şu an simMarket’te ücretsiz dağıtılıyor. Acele edin ve kütüphanenize ekleyin. Zorlu yaklaşmaya sahip güzel bir havalimanıdır. :grinning: :point_right:

1 Beğeni

ya şu oyunu övüp yüceltiyorsunuz da bir kerede bir problem çıkınca niye yardımcı olan olmuyor burada

1 Beğeni

Dostum joystiğin tüm tuşları silindiyse baştan eklemeyi deneyebilirsin mesela? Yani nasıl bir tavsiye verebiliriz eğer silindiyse?

1 Beğeni

sorun şu güncellemeden önce ilk aldığımda sadece takmıştım tuşları otomatik ayarlanmıştı güncelleme sonrası tuşları gitti medcbur oyunun ana ekranında takıp keep diyorm oda şansın varsa oluyor bunun çözümünü sordum

Bugün de Siirt Havalimanı inişleriyle gerildik çok şükür :grin:

@KeremGzm @Kagan

3 Beğeni

Paro Türkiye şubesi :slight_smile:

1 Beğeni
1 Beğeni

Evet Siirt bitti ve yeni proje’ye geçmemek için dayanamadık , 22 Şubat tarihinde ‘‘Çanakkale Havalimanı’’ çalışmalarına başladık. 2 Modelci ve 1 Editör ile çalışıyoruz şuan. Şuan İtfaiye simülasyona aktarıldı. Ufak detaylar da aktarılmaya devam ediliyor (İzleme kulesi , Pistin bir kısmını koruyan tahta duvarlar) eklendi. Ana terminal üzerinden de modelleme çalışmaları sürüyor. Siirt’e göre biraz daha düzenli ve profesyonel ilerliyoruz. 2 günlük haberler bunlar. Belki duruma göre konu açabilirim ,iyi günler :slight_smile:

(@beko1 , @Kagan )

6 Beğeni

Müthiş…

2 Beğeni

Sıradaki videonun ipucu

2 Beğeni

mükemmel bir yer gerçek videolarını da izleyin keşke twin otter çıkmış olsaydı artık bu yaz tekrar onunla yaparız :smiley:

3 Beğeni

Forest Studio tarafından MSFS için geliştirilen Shared Cockpit Controls/Paylaşımlı Kokpit Kontrolü eklentisi şu an SimMarket’te ücretsiz dağıtılıyor. Örnek olarak bu program ile Discord üzerinden arkadaşınızın uçağını kontrol ediyorsunuz.

2 Beğeni

Pack X i bosver o halde checklist leri bana yolla yanında yasli bir first officer olacagim :upside_down_face:

Discord üzerinden mi? Bu nasıl mümkün olabiliyor?

1 Beğeni

@LazJedi önce bu programı açıp sana bağlanmasını sağlıyorsun ondan sonra discord, skype,teamviewer gibi program aracılığıyle uçağındaki yoke, throttle gibi şeyleri kontrol ediyor onda msfs olmasa bile çalışıyor

remote control işte ancak değmez
yine de ekleyin ileride deneriz

@vanillamango crj için gerekiyor aslında :shushing_face:

2 Beğeni

Vay be iyiymiş. Steam dışı bir özellik sonuçta.

2 Beğeni
2 Beğeni

Aktif etmeyi tam bulamadım ama? Simmarket mail ve şifre yazdım girmiyor

:smiley: programı kurmadım bile :smiley: key veriliyor simmarket orders kısmında + maile de geliyor onunla olmuyor mu? zaten karşı tarafın senin bilgisayarına bağlanması gerekecek o programda ben pek yanaşmıyorum bu şeylere denemedim yani belki bir gün deneriz siz ekleyin de

1 Beğeni

:airplane:#MicrosoftFlightSimulator için :tr: Türkiye’nin Zonguldak Çaycuma Havalimanı(LTAS) eklentisi Arda Güler tarafından ücretsiz yayınlandı. Özel terminal modeli, ATC kulesi, pist ve taksi yolları düzenlemesi ile aydınlatma çalışmaları yapılmış.

2 Beğeni