Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Kısa kısa geçtiğimiz haftanın gündemi ile birlikte MSFS + FlightSim haberleri

https://www.instagram.com/p/CLB4Tkgq9HD/

1 Beğeni

neye tıklasam free :smiley: aaa bugün samos vfr honeycomb videosu çekecektim onların samos çalışması varmış terrainy studios yapmış

1 Beğeni

hımmm yolcular

1 Beğeni

hazır model ve kokpiti çevirmişler işlevsel hale getirmişler
uçulur mu?
denemek lazım ama msfs gördüğünüz üzere bir sürü fırsat yaratıyor

mail attım gelirse bakarız honeycomb yoke ile msfsde uçmak istiyorum 787 iyi olsa da sıkıntıları var bunda da her şey süper değil ama işte… avunuyoruz krşm

2 Beğeni

The Doors - The End
This is the end, my only friend
The end of our elaborate plans
The end of ev’rything that stands
The end

Gamepass ile oyunu oynuyorum ama şeyi merak ediyorum marketplace den havalimanı aldığımda kalıcı kalıyor mu ?

onu denemedim zaten satın aldırıyorsa ve kuruluyorsa zaten hesabına tanımlanır buna engelleyemezler aksi halde kimse kolay kolay almaz

zaten aldığın ürün direkt gelip kuruluyor o klasörü paylaşabilirsin bile koruması bile yok

TK livery gelene kadar uçmayacağım. Kokpitinde fps sıkıntı var bazı yerlerde ama düzeltilirç Güzel iş çıkartmışlar ama…

Parallel 42 tarafından geliştirilen The Skypark eklentisini bu akşam test ettim. İlk eğitim uçuşunu tamamlayınca dünyanın her bölgesinde rastgele görevler açıldı şu an gündemde aşı sevkiyatı olduğu için onunla ilgili de bol bol görev var. Güzel bir arayüze sahip iş yaptıkça para kazandığınız, seviyenizin arttığı bir eklenti ancak şu aşamada para verip alınabilir mi emin değilim. Zaten bizim için böyle konular uzak sırf Orbx’de var diye denedim. Benzerini yapan ücretsiz eklentiler var hatta onlar da daha ayrıntılı filo kuruyorsun vs. vs.

Yine de MSFS’in sunduğu dünyaya uygun bir eklenti çalışması olmuş.

Çarşamba günü için Samos adasına Grand Caravan ile uçuş videosu planladım amaç Honeycomb ve oradaki ücretli havalimanı eklentisini göstermek. Yetişirse de FS2Crew Pushback Express eklentisi için A320neo ile birlikte uçuş videosu olur. Joystick ve Honeycomb yerleşiminde sıkıntı yaşıyorum.
Joystick için sol ele uygun eklentilerini bulamıyorum kilerde kutuların içinde :smiley:

Perşembe günü World Update çıkacağı için akşamına onun yayını olacak. Artık yayınları ve videoları TFDI Design’ın PACX eklentsi ile yapacağız. Yolcuları memnun etmek en büyük amacımız olacak(!)

Bu akşam yine Skypark uçuşları sırasında Sofly’ın Weather Preset Pro eklentisini denedim. Farklı hava durumları sunuyor. Çerez parasına satıyorlar :smiley: onlar için…

1 Beğeni

Güncelleme 16 Şubat’a ertelendi.

çok güzeldi :slight_smile:

1 Beğeni

A330 çıkış tarihi duyurulacak

1 Beğeni

Kokpiti nasıl olacak acep…

3 Beğeni

Yeni güncelleme yayınlandı.

2 Beğeni

Bi yayın patlar o zaman.

1 Beğeni

:airplane:Microsoft Flight Simulator - Dünya Güncellemesi #3 Birleşik Krallık ve İrlanda çıktı! (1.13.16.0 sürümü)

2 Beğeni

Arda Güler tarafından geliştirilen Gazipaşa-Alanya Havalimanı(LTFG), :airplane:Microsoft Flight Simulator için ücretsiz yayınlandı.

2 Beğeni

oyunu güncelledim ancak güncelleme sonrası girdiğimde joyistiğin tüm tuşları silinmiş ne yapmalıyım şimdi

2 Beğeni