Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Aerodinamiklerin Türkçe çevirisi hazır ancak yarın öğlen gibi paylaşacağız.

3 Beğeni

:airplane:Microsoft Flight Simulator – World Update 3: Birleşik Krallık ve İrlanda özellikleri açıklandı! Tamamen 3D Londra şehri geliyor…

:airplane:Microsoft Flight Simulator’ın Aerodinamikleri tekrar güncelleniyor. Yeni uçuş modelinin hedefleri, aerodinamik ve yüzey simülasyonu iyileştirmeleri ile gelecekteki geliştirmeler ve Süpersonik uçuş dahil anlatılıyor.
:tr:Türkçe çeviri için

1 Beğeni

oyundaki garip sorunları çözeceklerine bunlarımı yapıyorlar :thinking:

Hangi Airac Cycle sürümünü kullandığını bulamadım.

wow :smiley:

@devbox geçen ay başında navbluedan güncellemişlerdi tam sürümü bilmiyorum navigraph airac 2014 kullanıyorum

1 Beğeni
2 Beğeni

abi bu nereye yanaşacağını gösteren çizgileri nasıl yaptın

1 Beğeni

ilk 1 saat biraz kötü geçti sim çöktü programlar sabote etti :smiley: sonra toparladık devam ettik belki bu akşam tekrar açarım çünkü uçmak istiyorum

3 Beğeni

tailstrike protection eklenmiş

2 Beğeni

Bu videoda CRJ ile bol bol sahne var.
Asobonun yaptığı canlı yayını izledim. Aerodinamikler videosundaki flap, turbine engine iyileştirmeleri world update #3 uk’de olacakmış zaten aerosoft ile her türlü iletişimdeler istenilen şeyleri sağlamaya çalışıyorlar
uçaktan baya emin olarak bahsettiler :slight_smile:
honeycombu üstüne eskitiriz :smiley: crj için ayrı bir konu açacağım şubat ayı sonunda çıkar mı??? bilemeyiz… ama yakınız

aerosoft crj forumunda

As promised, I will try to get some things to show before the weekend. demiş Mathijs abimiz :slight_smile:

1 Beğeni

@HasanOfke abi rica etsem yanıtlarmısın sorumu

1 Beğeni

Baya güzel yapılmış. Hem CRJ hem havalimanı. CRJ kokpit camları dışında güzel kokpit içine laf yok zaten. İç hatlarda güzel kullanılır bu uçak misss

2 Beğeni

Options>assistance > navigatiın aids sanırım>taxi ribbon

@KeremGzm kokpit camında tam olarak ne var? Eksik bir şey mi yoksa tasarım mı sarmadı?

2 Beğeni

Kalitesi düşük gibi geldi ama önemli değil hala geliştiriliyor. CRJ’den sonra 318/319 gibi uçaklara önem verirler umarım. P3D/FSX’te çok başarılılardı…

2 Beğeni

Work on World Update 3 is nearly complete and we have started to integrate the photogrammetry cities into the sim. There is a bit more integration work to be done and then various data passes that need to be completed, but progress has been very good. We now anticipate that the update will be ready for you between February 9th and February 11th. Below are a few images of London in the simulator … the city is (obviously) massive and it’s going to be incredible to fly around in that environment. This World Update contains five brand-new photogrammetry cities – Cambridge, Oxford, Birmingham and Bristol – nearly 80 POIs, five new meticulously hand-crafted airports (Barra, Liverpool, Land’s End, Manchester-Barton and Out Skerries), as well as visual and logical improvements to 85 more area airports, improved digital elevation data across the U.K. and a trio of new activities.

özetle 9-11 şubat arası çıkacak

:frowning: world update’de yeni sim özellkleri olacağı için meraklıyım + bundan sonra crj çıkabilecek duruma gelebilir sim update 3, 23 şubat denilse de umarım ertelenmez ardı ardına iki büyük güncelleme çıkartılabilir :slight_smile:

1 Beğeni
1 Beğeni

Veeee Airbus projesi duyurulmuş… [Resmi bulamadım elimde fotoğraf var sadece]

1 Beğeni
2 Beğeni