Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

@Kagan ile başladığımız ilk eklentimiz olacak olan Siirt Havalimanı [LTCL] Projesinin ilk duyurusunu atalım. Discord’dan ‘‘BAN’’ korkusu ile duyurmuştuk. :smiley:. Havalimanı ve Çevre düzenlemesi olarak ufak eksikler dışında bitti sayılır. Model ile Kağan ilgileniyor onlarıda aktardıktan sonra Siirt havalimanı sizinle olacak. Güzel ve zorlu meydandır kendisi… : )

7 Beğeni

acaba boeing için ücretli yada ücretsiz bir uçak modu çıktımı msfs2020 için

bunu yayında deneyebiliriz :slight_smile:

1 Beğeni

müthiş :smiley:

efb tablet artık çalışıyormuş :smiley: bu elemanlar harbiden harika işler yaratıyor msfs böyle takımları ortaya çıkartıp bir araya gelmelerini sağladı
eski kötü düzenden kurtuluyoruz :slight_smile:

3 Beğeni

kimmiş bu yakışıklı

4 Beğeni

Sektör gelirse sıkıntı :smiley: . Benimde 1.1-5 ay olacak IVAO başlayalı 400 saati geçtim bile

3 Beğeni

boeing 787-10 dreamliner oyuna pist başında başlıyorum uçak motoru çalışıyor halden kendi kendine sağ motor ilk sonra sol motor duruyor çalıştırıyorum çalışmıyor sebebi nedir

1 Beğeni

ivao’da ilk tam uçuşum oldu planlı vs. :slight_smile: tabii atc yoktu amerikada artık yavaş yavaş onlara da alıştıktan sonra yayınlarda takılıcaz

1 Beğeni

Crackli 787 ise ondandır. Orjinal ise bilemiyorum

1 Beğeni

crakli 787 varmıki eğer varsa boşa para verdim :smiley:

Var tabi :smiley:

1 Beğeni

Monster yeni uçuş takımı çıkarmış. 63 TL’ye 12 aylık taksitle alınır sanki :smiley:

hadi bakalım akşam dangerous tur yapıcaz :smiley:

bu ürünü muhtemelen yakında test etme fırsatı bulacağız şimdiden ilk izlenimi yazmak gerekirse
birkaç tasarım garipliği dışında başlangıç seviyesinde daha çok oyun gözü ile bakan insanlara yönelik
thrustmaster hotas x gibi setlerin seviyesinde bir ürün olmuş

o fiyata thrustmaster hotas ürünleri gelburacomda satılıyor ancak monster’ın bu adımını tebrik etmek lazım yine de tabii herkes laptop gibi olaylardaki üst seviye kaliteyi ister

joystick biraz ütüye benziyor çok sert kenarlara sahip bir tasarım var throttle da bir şeyler yapılmış ama bazı tasarımlar lisanslı diye mi böyle oluyor anlamıyorum

1 Beğeni

Aerodinamiklerde yapılan çalışmalar tanıtıldı. Türkçe çevirisi en geç yarın yayınlanacak.

World Update 3 bilgileri de açıklandı ancak biraz gecikecekmiş ve yeni bir adım atıyorlarmış o yüzden Birleşik Krallık ve Londra ile dönüm noktası olacak. 5 tane fotogrametri şehri getirilecek. Bunu ayrı olarak haberleştireceğim.

1 Beğeni

A32NX önizleme videoları listesini ekleyelim lazım olacak

3 Beğeni

A320NX gitgide çok daha güzel olmaya başladı. Aslanlar gibi autoland de yapıyor :smiley: Mcdu daki dokuları veya kaplamaların kalitesini arttırmalılar, çok göze batıyor :slight_smile:

1 Beğeni

Bu gibi İspanya’da geçen yerleri toplayacağız merak etmeyin :slight_smile: Iberia DLC’si ETS 2 için çıkarken aynı zamanda MSFS’de buraya uçuşlar düzenleyeceğiz. :smiley:

Aerosoft süper yaptırmış son sahne MSFS’in neden önemli olduğunu özetliyor :slight_smile:

2 Beğeni