Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Microsoft Flight Simulator için Kahramanmaraş Havalimanı (LTCN) eklentisi ücretsiz yayınlandı https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-icin-kahramanmaras-havalimani-ltcn-eklentisi-ucretsiz-yayinlandi/

3 Beğeni

xbox game pass i de iptal edip iade ettim steam den de iade ettim ve tekrar formatladım pc yi. yok abi uçak bize göre değil kamyoncuyuz biz ets ats devam :slight_smile: oyunun devasa boyutu, mevcut netim ve sistemimle zaten pek tatmin edici şekilde oynayabileceğim şüpheliydi. başka bahara artık. hem oyundaki sıkıntılar da giderilmiş olur.

3 Beğeni

Eski Simulatörlerden deneyim varsa X-Plane öneririm. Öğretici bir simulasyon değil ama en azından her sürüm değişiminde tekrar tekrar satış yapan Prepar3d gibi değiller. :smiley: indirimde 98TL’ye düştü 169’dan :slight_smile:

2 Beğeni

sağol kardeşim bu mfs beni uçuş simülasyonlarından daha başlamadan soğuttu :smiley:

3 Beğeni

:smiley: ister misiniz?

3 Beğeni

Bende almayı düşünüyorum şu aralar. Hazır İnternetimde Hizlanmişken indireyim dedim. Ama senin yaşadığın sorunları görünce vazgeçesim geliyor. Tam karar veremiyorum :smiley:

İnternette korsan sürüm var 70gb ama bilemiyorum. Sanırım Korsan sürümde dosyayı direkt indirip sadece setuple kuruyoruz ve oyun açılıyor.

valla hocam sistemim yeterli, netim de yeterli, format da attım her şeyi yaptım tam 3 gün uğraştım yılbaşı karantinası bununla geçti ama oyunu kurma aşamasına bile gelemedim hep ilk açılış ekranına attı beni oyun. nette yazan her şeyi yaptım.zaten bir ton şikayet ve sıkıntı var en başta kurulum ile ilgili. oyunu satın almadan Xbox game pass alın deneyin. olmazsa game pass i bile iptal edip para iadesi alabilirsiniz.

aynen korsan indirsek belki açardı :smiley: pc de lisansız tek bir şey yok oyunu da tabi orijinal alırım ama orijinal da işe yaramıyor demekki :slight_smile:

2 Beğeni

Microsoft Flight Simulator - Aydın Çıldır Havalimanı (LTBD) eklentisi yayınlandı https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-aydin-cildir-havalimani-ltbd-eklentisi-yayinlandi/

3 Beğeni
1 Beğeni

Oyunu bugün satın aldım(Plati hesap aldım) ve Korktuğum başıma geldi :smiley: Bu Microsoft Store’de yayınlanan oyunlar nedense yarım saat sonra kendini kapatıyor. Daha önce Forza horizon 3te ve 4te aynısını yaşamıştım. Explorer’i kapatınca sorun çözülüyordu.(FH3 te Explorer.exe kapanınca belli bir süreden sonra oyuna droplar giriyor oynayamıyorsun doğru dürüst.) Belki MFS2020 de yapmaz diyordum ama ondada aynı sorun var. Keşke bütün şu dosyaları Launcher’den indirmek zorunda kalmasaydık. Hadi indirmeyi hallettik :smiley: peki ya oyun açıldıktan ve oynandıktan 1 saat sonra kapanırsa ne yapacağız :smiley:

1 Beğeni

Sana sabırlar dilerim kardeşim :slight_smile: ben 3 gün dayanabildim sinir kalmadı iade ettim, uzun bir süre de bulaşmam.

1 Beğeni
1 Beğeni

kaldırdık indirdim krşm

1 Beğeni

Tam 36 saatte 127 gbyi indirdim :smiley: Tek sıkıntım var o da oyuna girince explorer.exe yi kapatmak zorundayım yoksa 1 saat oynadıktan sonra oyun kapanıyor. Birde Mouse Yoke desteği yok sanırım :smiley: Klavye ile gerçekten zormuş. Bir oyun kolu ile rahat bir şekilde oynanır sanırım

2 Beğeni

hayırlı olsun sevindim :smiley: sisteminiz nedir acaba nasıl performans alıyorsunuz.

1 Beğeni

https://www.vatanbilgisayar.com/amd-r5-2600x-asus-dual-gtx1660ti-asus-tuf-b450-corsair-16gb-ram-wd-500gb-ssd.html + Seagate Barracuda 1TB HDD

Rahat bir şekilde High ayarlarda oynuyorum.

1 Beğeni

@BaRiS

Ekleme yapıyım: Kart sıcaklığı ilk defa bu oyunda 88 Derece gördü :smiley:

2 Beğeni

Ufak bir güncelleme geldi.

AIRAC güncellendi.

The Aeronautical Information Regulation And Control (AIRAC) cycle is being updated with new navdata.

3 Beğeni

Türk hava meydanları birer birer Microsoft Flight Simulator’a geliyor. AuraDesign tarafından geliştirilen Mardin Havalimanı (LTCR) ücretsiz bir şekilde yayınlandı. Ana terminal binası, ATC kulesi ve pist için gerekli düzenlemeler yapılıp ışıklandırılmış. https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulator-mardin-havalimani-ltcr-ucretsiz-eklentisi-paylasildi/

3 Beğeni