Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

iyi de hocam hiçbir program yok ki arka planda açık hepsini kapatıp açıyorum oyunu. pc de doğru düzgün bir şey bile yok idm, photoshop, office programları var hepsi de lisanslı. crackli tek program bile yok pc de.

1 Beğeni

O zaman buraya Sherlock Holmes’u davet ediyorum.

2 Beğeni

şaka gibi ne yapsam olmuyor

1 Beğeni

Honeycomb yoke cok iyi gercekten ama bunun sonu yok biliyorsun:) Suan TM Hotas Warthog kullanıyorum onu da öneririm

format atacağım bugün son çare o kaldı ne yapsam olmadı bakalım.

1 Beğeni

https://forums.flightsimulator.com/t/installation-with-store-does-not-even-start/128593/47

Try cleaning out your “Temp” folder and deleting any other MSFS folders. I deleted Orbx central and deleted those folders and it worked for me.

“Temp” klasörünüzü temizlemeyi ve diğer MSFS klasörlerini silmeyi deneyin. Orbx merkezini sildim ve bu klasörleri sildim ve benim için çalıştı.

1 Beğeni

hocam bu dosyaların konumu tam olarak nerede

hemen bakiyorum;
Temp klasörünü açmak için öncelikle arama kısmına “Çalıştır” yazarak ilgili uygulamayı çalıştırınız. Kısayol olarak “WİN+R” tuşlarına basabilirsiniz.
Çalıştır uygulamasında gelen kutucuğa “%temp%” yazın ve enter tuşuna basınız.
Karşınıza gelen Temp klasöründe klasörün içerisindeki tüm dosyaları “CTRL+A” komutu ile seçiniz ve “Delete” tuşuna basarak, çıkan uyarıya “Evet” diyerek onaylayınız.
Son olarak silme işleminin ardından bilgisayarınızı yeniden başlatınız.

Yada C:\Documents and Settings\Local Settings\Temp

1 Beğeni

formattan başka çare kalmadı umarım format sonrası düzelir, sorunu tespit edemedik. teşekkür ederim yardımınız için.

1 Beğeni

evinde simulator olan varsa show habere çıkartalım. :smiley:

önce honeycomb :smiley:

1 Beğeni

format attım windows ve ekran kartı güncel ve yine aynı sorun. yok ne yapmam lazım kafayı yedirecek bu oyun. daha kuruluma başlayamıyorum.

Acaba internetinde olabilir mi sorun? Vpn kullanarak deneme yap bir de.

1 Beğeni

hangi vpn önerirsiniz

Vpn konusunda tecrübeli biri öneri yaparsa daha iyi olur.

1 Beğeni

bu oyunla ilgili nette sayısız şikayet ve yükleme sorunu var. microsoft bir oyun yapmış evet şahane bir şeye benziyor ama yükleyemiyoruz bile. şu oyunu direk steam den hepsini indirebilseydik ya kendi launcher ına aktarıyor ordan da atıyor, ne yapsam bilemiyorum artık 2 gündür sırf bu yükleyebilmeyle uğraştım

1 Beğeni

oyunu steam üzerinden pc den sildim ve iade talebi oluşturdum. sonra xbox game pass alıp microsoft store üzerinden indirdim 1 küsür gb sonra oyuna girdim. aynı sorun orda da oldu aynı ekranda attı :smiley: sinirden gülüyorum artık izin yok bana herhalde bu oyuna

3 Beğeni
3 Beğeni

Hocam merhaba. 4 uçuştur rüzgar bende de bozuk. Sizde bozuk olduğu zamanlar nasıldı? Biraz detay verir misin?

1 Beğeni