Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Yakında logbook bilgilerinden haritaya dökme işini yapan bir uygulama geliştirirler :smiley:

2 Beğeni

Benlik sıkıntı yok artık uçuşlarda yapmam gerekenler arasında :slight_smile:

1 Beğeni

şöyle bir yaklaşma serileri ve chart okuma rehber sitesi var adam tek tek açıklamış
şimdiden bakınsanız iyi olur
navigraph gelince videolarda göstermeye başlayacağım ben az çok anlamaya başladım ama çoooookk fazla bilgi var :smiley:

4 Beğeni

İngiltere’de karşılaştım çok güzel yapmışlar :slight_smile:

5 Beğeni

Gece aydınlatması xplane 11 de biraz karanlık fs 2020 de çok aydınlık ve yüksek seviyelerde sarı bir görüntü var dikkat etmişsinizdir ama hala xplane 11 bence gece görüntülerinde daha gerçekçi duruyor :slight_smile:

3 Beğeni

önce ben satın aldım çünkü üyelik açamımyorlar :smiley: iade edecekler parasını sonra ultimate 1 yıllık verecekler :smiley:

neyse kurcalamaya başlayalım başımıza bu kaosta iş aldık gene

güncelleme: para iadesi yapıldı ve hesabımıza 1 yıllık ultimate paket tanımlandı :slight_smile: muhtemelen ayrı bir konu açacağım

5 Beğeni

Var mı artıran? :sweat_smile:

3 Beğeni

Uzun uğraşlar sonucu simulasyona girdim, PC nin canının çıkması dışında bir şey olmadı :smiley:

2 Beğeni

17 agustostan beri ilk kez p3d actim. O da LTFMden yeni indirdigim Concordu kaldirmak icindi. Ucak efsane de, MSFS’ten sonra grafikler hic cekilmiyor. En azindan 53bin feette fazla gorecek bir sey yoktu.

1 Beğeni

53.000ft’ten birşey görmemen normal zaten :smiley:

1 Beğeni

Soyle bir eklenti buldum. Ucuz degil ama icine turk havayollari muzigi attin mi cok keyif veriyor. Bir de vatsimde uctun mu mis mis…

Foruma katılamıyorum. Linke tıklayıp oturum açınca aynısını diyor.

Edge tarayıcısını kullanmaya çalış bazen sıkıntı olabiliyor aslında yine değişen bir şey olmaz. :smiley: Klasik Microsoftluk yapıyorlar.

1 Beğeni

Değişen birşey yok. Mobilden deneyeceğim :confused:

Arkadaşlar selam yeni havalimanı için bir istekde bulundum forum üzerinden oylarsanız daha üst sıralara çıkacaktır bi el atarsınız artık :slight_smile:

2 Beğeni

Foruma girebilsem…

diyarbakır’a navigraph ile gidicez :smiley:

2 Beğeni

tarayıcıyı sil tekrar kur bi

Arkadaşlar selam yeni thy livery yükledikten sonra diğer tüm liveryler gitti community klasörüne atmıştım neyi yanlış yaptım acaba

1 Beğeni