Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Şu uyarıları nasıl kapatabilirim? İnişteyim taxi için 20kts diyor saçmalığa bak :smiley:

1 Beğeni

Navigraph sponsor oldu. FMC Data ve Charts sistemini MSFS üzerinden Türkçe tanıtacağız. :slight_smile:

4 Beğeni

options / assistance / notification / bolumunden bulabilirsiniz :+1:

1 Beğeni

@HasanOfke Msfs videoları bizi mutlu ediyor :pray: Tfrp pedalların sensitivity ayarlarını sim içinde -%60 dusurmeni tavsiye ederim.

3 Beğeni

Hala Optimizasyon sorunları var. 5 fps artınca seviniyorum. RTX2060 kullanıyorum 25-30 (kokpit) fps almaya başladım 2080 40-50 alıyor, çok kötü bir Optimizasyon’u var…

(@vanillamango Teşekkürler)

2 Beğeni

Türkiye’de doğru düzgün FS2020 atan yok ve video atman @vanillamango’nun dediği gibi mutlu ediyor.İlk gün alıp veya hediye edilen Youtuberlar 1 video çektikten sonra bir daha yüzlerine bakmadı. Böylelerine hediye etmeyeceksin işte. Hayırlı olsun sponsorun @HasanOfke :slight_smile:

2 Beğeni

dün gece yayında birazcık düşürdüm daha iyi oldu -60 denerim birazdan kolombiya semalarında emanet teslim etmem gerekiyor da :smiley:

3 Beğeni

Uzun uğraşlar sonucu kokpit ışıkları buldum. Gerçekte turuncu renkte ,nedenbeyaz yapılmış bilmiyorum fakat 4 tane farklı kokpit ışığı buldum. Gece uçuşlarında güzel oluyor isteyenlere detaylı yerini gösterebilirim.

3 Beğeni

1 Haftalık özet uçuşlarım :slight_smile: (Tek tek uçuş başlamadan çizdim.(En yoğun meydan Basel.)

6 Beğeni

Simülasyonu edinmek için Game Pass edincektim fakat kart bilgilerimi giriyorum “Lütfen ödeme hizmet sağlayıcınızla görüşün” hatası alıyorum? bi bilgisi olan var mı? Kart Halkbank Paraf Mastercard, arkasında hem kredi kartı no hemde banka kartı no yazıyor ama kredi kartı kullanmadığım için aktif değil, banka kartı bilgilerimi giriyorum fakat bu hatayla karşılaşıyorum. İninal ile yapmak zorunlu mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

A320N modunun 2.versiyonu cikti, baya bir gelistirmisler.

1 Beğeni

Kartın online alışverişe kapalı galiba dostum.

Modu derken? Orjinal FS’nin mi yoksa Zibomu?

Olabilir çünkü kart daha yeni geldi, aklıma gelmedi hiç de sormadım, neyse bi sorayım teşekkür ederim.

1 Beğeni

Navigraph hala dönmedi çok geç ve yavaş iletişim kuruyorlar. :smiley: Ben anında yazdım o an hesabı halledebilirdi. :frowning:

Dostlar araziyi nasıl daha kaliteli yapabilirim? Terrain Level 110’da ileri çekince de birşey farketmiyor ayarlar otomatik high’da

birisi bana fly dediğimde neden oyunun başlamadığını söyleyebilir mi

A32NX Projesi, Navigraph, Gece Uçuşu, İlk Eklentimiz Geliyor! - Microsoft Flight Simulator 2020

1 Beğeni

birşey buldum appdata içinden bir dosyayı silince oldu fly diyorum yükleme barı doluyor oyundan atıyor hiç çıkarmasalarmış daha iyiymiş

1 Beğeni