Yeni Microsoft Flight Simulator [Ana Konu]

Buffalo Joe :sunglasses:

SDK 0.15 çıktı!

Son güncelleme ile 400 LOD getirilmişti. Burada ise PC ve Xbox için gelen yeni LOD sistemi geliştirmeleri aktarılmış.

https://docs.flightsimulator.com/html/index.htm#t=Asset_Creation%2F3D_Models%2FLoDs.htm%23h1

videoda ise karşılaştırmalar var

her şey gerçekten planlandığı gibi gidiyor :smiley: canlı canlı şahit oluyoruz daha bunlar hiçbir şey bu sistemin oturtulduğunu ve sonra daha fazla detaya indiklerini düşünün

2 Beğeni

son yayındaki soru&cevap ve yeni bilgiler

Perşembe akşamı bir yayın olabilir. :confused: Son olayları konuşamadık.

3 Beğeni

Evet, evet evet yayın.

1 Beğeni

Skiathos geliyor ama öyle böyle gelmiyor. Yani bakmayın.

Geldiğinde beraber gezeriz. :smiley:

1 Beğeni
1 Beğeni

Akşam yayın LWOH(Ohrid)/LDSP(Split) arasında başlayacak. Ama öncesinde Cengiz Topel’de uçacağım tabii yeni bir şey yok sonra yapıcam :smiley:

1 Beğeni

19:30’a doğru açıyorum. Age of Empires 4 zamanı pek olmadı ama şu havalimanlarını indirdik uçalım ve son olayları anlatayım içimde kalmasın.

3 Beğeni

Selam arkadaşlar bir soum olacaktı

18 kasımda gelecek olan GOTY sürümü sadece oyuna sahip olanlara mı ücretsiz verilecek?

Bazı dış kaynaklarda standart sürümün yerini alacak ve aynı fiyata sahip olacak diye okudum , sizlerin de bilgisi var mıdır?

GOTY sürüm sıradan bir güncellemedir. İçindeki tüm içerikler ve özellikler ücretsizdir. Standart sürüm de GOTY oluyor bir farkı yok. Diğer oyunlar gibi değil.

https://www.simulasyonturk.com/microsoft-flight-simulatorin-game-of-the-year-edition-icerikleri-directx-12-replay-sistemi-4-yeni-ucak-yeni-havalimanlari-ve-dahasi/ burada yazan her şey ücretsiz

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim o zaman indirimi beklemekte fayda var acele etmeyelim.

bu sene katılmayı düşünüyorum biz de yer alalım

2 Beğeni

13 yerde cadılar bayramıyla ilgili landmark var. Ekleyin dursun hesabınızda :slight_smile:

2 Beğeni

Airbus iiçin Take-off performance calculator

1 Beğeni

iniBuilds, A310-300 için yeni ekran görüntüleri paylaşmış.

kasmıyorlar :smiley: rahat rahat paylaşım

1 Beğeni
1 Beğeni
5 Beğeni

5 Kasım’da Skiathos’a gidiyoruz!

1 Beğeni
2 Beğeni

Redwing tarafından geliştirilen Lockheed L-1049 Super Constellation

bir sürü videosu yayınlanmış

1 Beğeni