Yeni Ekran Kartı Yardım

merhaba arkadaşlar ben yeni ekran kartı alıcam fazla bütçem yok ne yazıkkı bu ekran kartı iyimidr etsd2 hangi ayarlarda oynaıt lütfen yardım edermisiniz
işlemci g4400
ram ddr4 2133mhz

1 Beğeni

anakartin marka ve modelini yazarmisin.

1 Beğeni

onu unuttum ya şuanda evdede deilim ama şöyleydi galiba
msi h110m-pro-vd
ddr4
2133
32 gb ram destekliyomus 2 slot var
sadece intel…i7e kadar islemci takiliyomus

abi vatanda çok şey var 500 tllik şimdi 546 tlliğini alsam pişman olurmuyum çunki bir ustunde 550 tllik 560 felan var acaip kafam karisti benim ya

1 Beğeni

anakartin dx12 destegi var ama kac gb onu bulamadim. muhtemelen 1gb destekliyordur. bu karti alman pekte birseyi degistirmez. birazdaha para biriktirmeyi dene

1 Beğeni

Aynı fiyata 1030 var bu çok mantıksız kalıyor.

2 Beğeni

bak.ağbi burada link var orda tüm ozelikleri yaziyor anakartin https://www.hepsiburada.com/msi-h110m-pro-vd-intel-h110-2133mhz-ddr4-soket-1151-matx-anakart-pm-bd804256?wt_gl=cpc.dsa.6802.bilgisayar-bilesenleri&gclid=Cj0KCQiAnY_jBRDdARIsAIEqpJ1raO7UKOxrK8lkaZn1Gb_NGSgDKZMi9VE9MgMv2xUgwE3bO52mUMEaAjrSEALw_wcB

MSI Türkiye | 404 Not found burda daha detayli yaziyordur

ha bide ağbi zeker agbiinin dediği bu galiba

ağbi birde birsey daha var diyelimki bu 1030 u aldım benim anakarta uyucakmi birsuru pci expres diye bise yaziyo orasini hic anlamdim
buda eski ekran karti

1 Beğeni

ekran kartlari gddr3 -5-6 hepsi ayni sekilde o nedenle istedigin karti alabilirsin. dikkat etmen gereken. ekran kartina 4-6 veya 8 pin besleme girisi olabilir. guc kaynagin bunu kaldirirmi. bu gibi detaylar onemli.

1 Beğeni

agbi benim psu termalthake 450 https://www.vatanbilgisayar.com/thermaltake-litepower-450w-guc-kaynagi.html
peki bu 1030 la etsde hangi ayarlarda oynarim

1 Beğeni

Bakmak istersen eski ama iş yapan kartlardan

OEM RX 460

1 Beğeni

yok ağbi saol ben galiba 1030u kafama koydum ama bilmuyorum genede yaa gampue agbinin cevabini bekliyorum

1 Beğeni

Bir bilgisayarcıya danış ondan sonra al derim bende senin gibi ilk hiç sisteme aldırış etmeden direkt olarak aldım sonra sistemi baştan aşa komple yenilemek zorunda kaldım :smiley: ve bu arada 750ti`yi indirim ile 500 liraya almıştım bence acelesi yok biraz bekle olayı iyice kavra sonra giriş yenileme işine.

1 Beğeni

RX 460 1030 dan daha iyi eger alabiliyorsan RX 460 al.

1 Beğeni

1000 tl fiyat girdi o olmaz ağbi

1 Beğeni

performans olarak epey fark var o nedenle 460 guzel. ama malum ekonimik nedenler yuzunden bukadar dusunuyoruz. fiyat ve performans dogru orantili, bundan sonrasi sende artik. ya birazdaha para biriktireceksin yada olani alip gunu kurtaracaksin. aradigin fiyatta performans beklemek yanlis olur.

1 Beğeni

gene eskisinen fark yarartir ama dimi bide etsde ne yapilir hangi ayarlar kac fps arastirdim bulamadim etsyi

1 Beğeni

GT 1030 Euro Truck Simulator 2

ETS 2 performansı için bu video yardımcı olur belki. Ama sen yine de kendi sistem özelliklerini iyice öğrenip bir bilene danış. 500 küsür lira vereceksin madem riske atma.

1 Beğeni

benimkinin tam 1 ust modeli gibi birsey bu benim 4gb ddr4 2133 mhz ram var bide g4400 islemci buda tam bir ustum guzel ama birde ışıkları acinca gorseydik mesela.bende şuanki sisteme en dusuk ayarlar secili sadece olcekleme 100 isiklari acinca 1 kamerasiyla bakinca kasiyor ozellikle scania neyse ama senin onerdigin kart daha cok iyi gibi geldi bana sanirim onu alicam alirsam da nasil takicam bilmiyorum cunku vga cikisi yok bunda yaw

1 Beğeni

Ben çok anlayan biri değilim sadece sen 730 atınca 1030’un aynı fiyata daha güncel bir kart olduğunu belirmek istedim. Söylediğim gibi bu işi bilen birine danışmanda fayda var. Ets 2 performansına bakıp aldanma. Sistemine en uygun kartı seçmelisin ki daha sonra sorun çıkmasın. Ben sadece kart bazında 1030 730’dan daha iyi dedim. Sistemine en uygun kart 1030 mu bilemem.

1 Beğeni

fiyatı na göre uygun geldi bana vatanda zaten 5 ile başlayan fiyatlarda bu son secenek bi ustu 639 bir ustu 689 gibi biseydi o yuzden 1030 iyi geldi bana ama neyse bencede 1030 u alayim dediğin dogru ama abi etsye bakmamak gerek sonucta steamde birsuru oyun var onlarinda performansi onemli suanda fiyat performans olarak goruyorum 1030u bakicaz artk son gun ayın 21i ona kadar alamassam artik biriktirip sizin dediginiz gibi guzel bir kart almak daha mantikli sanirim biraz acele ediyorum

1 Beğeni