Yeni Construction Simulator (ana konu)

gerçekçilik yüksek ancak bazı yanları hala geri kalmış keşke onlar da iyileşseymiş yine de gerçektn herkesin beklediği nadir oyunlardan :slight_smile:

12 Beğeni

Liebherr 936 ekskavatörü sanırım oyunda yok, işte araç ekipman DLC lerinin lazım olduğu bir oyun, birisi istemediğimiz kadar araç ekipman verir baş harfi farming simulator :smiley: birisi de biraz kısıtlı olmuş ama iyi işler başarmışlar, umarım Farming simulator gibi klasikleşen güçlü bir seri olur bu seri de, yıllar sonra güzel bir geri dönüş, lisans anlamında daha da güçlü olacaklarını düşünüyorum bu oyunla, biraz daha farming gibi araç çeşitliliği sunacaklardır ilerleyen yıllarda, en son çıkan pc sürümüne göre şu anda büyük bir sıçrayış var zaten araç filosunda.

oyun olmuş zaten ya artik tam kıvamına gelmiş araç sınırı olursa ama çok sıkıntılı olur bence

3 Beğeni
2 Beğeni

ne zaman geliyor 20 eylüldemi yoksa öncemi

Steam’de 20 Eylül olarak görünüyor. Belki yayıncılara, Youtube kanal sahiplerine daha önceden gönderilir.

2 Beğeni
3 Beğeni

çok iyi bi oyun olucak ama umarım pc açar
pc sistem i3 10100F
8gb ram
kaldırırmı?

ya benim pc de bi tek anakart ve işlemci iyi değil olmadi ram yükseltirim

Cons Sim severler toplansın :smiley: başlıyoruz

Oyun iniyor. Ambargosu yokmuş. Yemek yiyip ilk video hazırlık yapacağım. Yarın uygun bir zamanda canlı yayın olur. Merak ettiğim detaylar iyidir umarım. Çok erken gelmesi elbette yine bazı eksiklerin olabileceğini gösteriyor haliyle çıkana kadar güncelleme alacaktır.
20 Eylül’de gidiyordum o yüzden erken gelmesi göstermek ve oynamak açısından çok iyi oldu.

10 Beğeni

epey grafik ayarı var optimizasyonu ayarlamak için

vallah ortam güzel başlıyor :smiley: gündüz olunca o garip renkleri görücez sdfdsfdsfds

9 Beğeni

geldik de hape usta

grafik ve arayüz baya iyi la D:

9 Beğeni

kötü değil. normal ve yeterli tasarlanmış. sürüş de yeterli adamların niyeti hardcore sürüş simülasyonu yapmak değil. :smiley:

9 Beğeni

wwowow full unity hdrp oyun

8 Beğeni

olm grafikler manyak ya çıkamazsınız kolay kolay
kontroller de kolay ve kamerayı kullandığınız kontrole göre adaptif, esnek yapmışlar.
her yerinden hemen hemen yeni nesil simülasyon oyunuyum diye bağırıyor keyfim yerine geldi :smiley:

14 Beğeni

20 eylülden önce bizde indirsek keşke :pensive: her şey güzel gözüküyor . Oyun kaç gb acaba. Birde video bugün gelir mi :grin:

Valla İnşAllah optimizasyonu iyi olur optimizasyon olmadan çok sinir bozucu olabiliyor hak ettiğimiz fpsi alamayınca

benim sistemde çok bir sorunu yok. arada garip şeyler görsem de rahatsız eden bir durum olmadı. yayın programında göreceğiz. videoyu bu geceden önce yayınlıcam. şu an hikaye görevindeyim. fırtınadan heyelan olmuş toprakları kaldırdık, jenaratör getirdik, şimdi elektriği direğini çekicez.

ya yine kolay oyun yani araç kontrollerinde detaya girmemişler bildiğimiz şeyler.

8 Beğeni

Çok iyi görünüyor ya :smiley: