Yeni Construction Simulator (ana konu)

70’in üzerinde araç var.

3 Beğeni

habere yeni bilgiler eklendi.

5 Beğeni

Aldım :sweat_smile: her ne kadar bazı şeyler tatmin etmemiş olsada. Muhakkak yükselir bu fiyata bir daha gelmez. Fs’yide böyle kalmıştım. Steamde extended edition dışında başka sürümleride varmı? Telefondan baktığım için göremedim.

1 Beğeni

Hayır yok.

2 Beğeni

Direk bende aldım da, sizce farklı gelicek mi grafikler çok bus simulatörümsü, benim de hiç hoşuma gitmeyen bir şey, yani grafikler öyle aman aman değil gibi, ben grafik anlamında baya bi farklılık bekliyordum hele hele bus simülatöre göre. Biraz korktuğum çıktı gibi bakalım ama fiyatı bu şekildeyken direk yapıştırdım 57 tl bir şey değil heyecanlandırıyor yine.

3 Beğeni

Bende Farmingde Patlamıştım WWE 2K22 dede olmuştu sabah 90 tl idi akşam 425 tl olmuştu

2 Beğeni

Aldık hayirlisiylan inşallah güzel araçlar vardır içinde :man_shrugging:

2 Beğeni
8 Beğeni

135 tl hayırlı olsun :smiley:

9 Beğeni

Mükemmel zamanlama tebrikler :joy:

2 Beğeni

iyi yine çok artmamış :smiley:

2 Beğeni

Gaben reisten aynı fiyat yanlışlığını marvel’s Spiderman oyununda da bekliyoruz :joy:

3 Beğeni

https://youtu.be/sBnISyHUNMc
Beton pompasının felan ses efekti aynı şöyle olsa gerçekteki birebir efekti yansıtmış olacak (bu oyun da grafikleri berbattı belki ama ses efektleri konusunda cidden başarılıydı)

1 Beğeni

eski oyunu alanlara bir indirim olurmu?

1 Beğeni

Keşke olsaymış ama yok maalesef :confused:

1 Beğeni

135₺ değil
7 temmuz tarihinde güncellenmiş

1 Beğeni

300’e kadar yolu var

2 Beğeni

resmen inşaata doyucaz
bazı sahnelerde kare hızının düştüğünü fark edebilirsiniz.
scanialar güzel olmuş. toprak gibi partikül efektler de çok iyi duruyor. ama performansı korkuttu. :smiley:

11 Beğeni

Duyuru fragmanından sonra grafikler biraz cilalanmış gibi gibi, o Cat excavatorun kabin içinden gösterildiği sahne çok harika duruyordu yansıma vs baya iyi duruyor gibiydi yani.
Ayrıca tam anlayamadım ama sanırım kirlenme olayı var gibi.
Güzel olucak ya sıkıntı yok bence, yıllar sonra bi oyun için gerçek anlamda heyecanlandım yani, performans anlamında beni de korkutmadı değil ama çözülür yani, bus simulator de vs hiç takip etmedim ama, öyle performans sorunu yoktu herhalde, sıkıntı olacağını sanmıyorum, umarım girip de fps den dolayı oynayamadığımız, hevesimizin kursağımızda kaldığı bir yapım olmaz, yıllar sonra sağlam bir şekilde girmemiz gerekiyor :slight_smile:

2 Beğeni

Yeni Construction Simulator için lisanslı araç filosunun tanıtıldığı yepyeni bir video paylaşıldı. 25 popüler markanın 70’in üzerinde lisanslı araçları, makineleri ve ekipmanları yer alıyor.

14 Beğeni