Yeni Construction Simulator (ana konu)

Valla aynı benimde uzun süre sonra bir oyun için heyecanlanıyorum, yıllardır bekliyoruz ya, su gibi akıp geçen 8 YIL… umarım beklediğimize değer :innocent::pensive: zaman nasıl geçti hayret ediyorum. Bu seri çok farklı yerlere gelebilirdi düzenli olarak geliştirilseydi, Fs gibi güçlü bir oyun olabilirdi, hala o potansiyel var ama biraz geç kalındı.

3 Beğeni

Bugün büyük gün :star_struck:

1 Beğeni

Gösterim başladı ;

• PC - PS4/5 - Xbox konsol desteği olduğu açıklandı.
  • 20 Eylül 2022’de oyun piyasaya sürülecek.
  • Dinamik gece gündüz döngüsü
  • 90’dan fazla kontrat
  • 70’den fazla makine / 24 marka
  • Multiplayer özelliği
7 Beğeni

20 eylül’de çıkıyor. yazıyı tamamlıyorum. presskit vs. de geldi. yapı devam ettiriliyor ancak bazı detaylar hala eski kalmış. grafiklerdeki renk paleti ve aydınlatma çok yeni nesil değil. mobil gibi duran bazı anlar vardı. yine de multiplayer vs. değişik ayrıntılar ve büyük inşaatlar çok güzel olacak.

sondajjj

8 Beğeni

Construction Simulator® Standard Edition (digital download / disc version):

Includes the main game and will become available for 34.99 EUR / 34.99 USD (SRP) for PC as well as for 49.99 EUR / 49.99 USD (SRP) for PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One and Xbox Series X|S as a disc version in retail stores in selected countries as well as a digital download version world-wide.

Construction Simulator® Day One Edition (disc version only):

This limited edition Includes the main game as well as the Car & Bobblehead Pack (including a digital sports car and a digital “Hape” bobblehead for selected vehicle in the game) and the Customization Kit (including additional digital helmets, glasses and ear protector designs). Construction Simulator® Day One Edition is available to pre-order for 34.99 EUR / 34.99 USD (SRP) for PC as well as for 49.99 EUR / 49.99 USD (SRP) for PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One und Xbox Series X|S in selected retail stores around the world.

Construction Simulator® Extended Edition (digital download only):

Includes the main game as well as the Car & Bobblehead Pack (including a digital sports car and a digital “Hape” bobblehead for selected vehicles in the game) and the Customization Kit (including additional digital helmets, glasses and ear protector designs). The official price for the Construction Simulator® Extended Edition on the digital download stores is 39.99 EUR / 39.99 USD (SRP) for PC as well as 54.99 EUR / 54.99 USD (SRP) for PlayStation®4, PlayStation®5, Xbox One und Xbox Series X|S. During the pre-order phase this edition is available on the official download stores with a pre-order discount of 10% world-wide.

2 Beğeni

Güzel Görünüyor. Fiyatı da uygun olursa satın alabilirim.

4 Beğeni

35-40 dolar :smiley: umarım steam kuruna göre belirlerler türkiye fiyatını çünkü diğer türlü 700 tl yapıyor :smiley:

En fazla 100-200 tl olmalı ki millet alabilsin.

3 Beğeni

Güzel oyun olacak gibi görüntüler itibariyle. Fiyatı da uygun olursa almaya değer

1 Beğeni

spor otomobil ve bobblehead paketi var.

4 Beğeni

Çok sarımtırak bi havası var oyunun :confused: nefret ediyorum böyle olunca öyle aman aman bir kalite yükselmesi olmamış ne grafikler ne modeller… :confused:

6 Beğeni

Yepyeni Construction Simulator yıllar sonra PC ve konsollar için 20 Eylül 2022’de yayınlanacak. Başarılı inşaat simülasyonu serisinin yeni varisinde kapsamlı görevler, araçlar, multiplayer ve açık dünya devam ettiriliyor.
:point_right:

TAMAM DA NEDEN BU KADAR SARI GRAFİKLER

4 Beğeni

Nvidia efekt veya reshade ile çözülür gibi :smiley: İnşallah optimizasyon iyidir.

2 Beğeni

Ön kayıt yaptırabilirsiniz ben yaptım belki gönderirler deneriz

1 Beğeni

Extended Edition Ön sipariş 57 TL ne olur olmaz bence alın Farming 22 gibi olabilir sonra :smiley:

Hayırlı olsun :smiley:

5 Beğeni

Aldık bakalım şimdi eylüle kadar beklemesi var. Umarım farming sim gibi fiyatı uçmaz sonra.

5 Beğeni

Alan alsın biner miner

3 Beğeni

Modeller çok detaylı değilse mobilede ilerde gelecektir.

3 Beğeni

Aldım valla aynısı farming de olmuştu almamıştım ozaman bu sefer patlattım

3 Beğeni

Aldık bakalım :smiley:

3 Beğeni

aynen benimde fsyi alma durumum vardı ama almamıştım sonradan alırım diye :smiley: şimdi mecburen aylık 30 tl verip gamepass tan oynuyorum fs22 yi 57 tlden direkt kaptım ne olur olmaz artacak çünkü bu hissediyorum :smiley:

2 Beğeni