Yeni Construction Simulator (ana konu)

Bende gelebilirim yer varsa :sweat_smile:

Steam kullanıcılarınızı verin ekleyeyim arkadaşlar

nalet olsun sebebi neydi ki bir türlü bitmek bilmiyor :smiley:

bir de bunun bir üst seviyesi varmış parası çok diye onu aldım almaz olaydım iptal ettim bunu yapıyorum şimdi. Hiç uğraşılacak iş değilmiş valla şuan yaptığım seviyede yine yarım yapıyorsun bazı şeyleri ama en son seviyede her şeyi kusursuz yapmam lazımmış :smiley: buna şuanda bile 5 saat harcadıysam ona rahat 20 saat harcardım

Ben Microsoft store üzerinden aldım beraber oynama şansımız var mı farklı platformlara rağmen

denemek lazım hocam

Eğer ekipte boş bir yer varsa makine parkımla (çoğunlukla CAT, Doosan, JCB, Liebherr, Atlas gibi markalar var. Hemen hemen çoğu ekipmana sahibim) size müsait bir günümde katılmaya hazırım.

1 Beğeni

valla herkes geleyim diyo kimse gelmiyo :smiley: gelin işte daaaaaaa

nicklerinizi bekliyom ark isteği göndericem

demenize çok sevindim ama şu sıralar işlerden dolayı vakit bulamıyorum yazıyı yazalı foruma yeni bakabildim zamanım olursa ama burdan duyururum :sweat_smile:

1 Beğeni

1 Beğeni

Bunlar işi iyice belediye altyapı simülasyonuna çevirdiler. MB Unimog, MB Arocs vs koyarlarsa şaşırmam belediye simülatörü diyeceğim. Oyundaki küçük bahçe tipi kepçeler, Beko loder, Greyder, Kompaktör, Damperli kamyon, Silindir, Asfalt perdeleme aracı, Asfalt kazıyıcı sayısı o kadar çok ki Construction olayından Infrastructure Construction olayına geçiş yaptılar.

5 Beğeni

header

Construction Simulator Dynapac Pack Dlc 10 Ekim 2024 te geliyor ilk ekran görüntüleri

3 Beğeni

Bugün yol yapım simülasyonunda Koca Oğlan Doosan ile yol için atık su hattı altyapı kazısına başladık ve bitirdik.

5 Beğeni

Construction simulator için yol haritası tekrar göncellendi damper dorsesi ve excavatorlar için değiştirilebilir ataşmanlar geliyor güncelleme ile fotoğraflarıda geliyor şimdi

7 Beğeni

Ataşmanlar geliyorsa o zaman farklı tipte işler yapabiliriz hani yurtdışında JCB’nin yaptığı gibi gerçi bizde Hidromek’te yapıyor ama Hidromek oyunda yok. Bu ataşman olayından dolayı ileride umarım JCB’nin Hydradig isimli iş makinesini getirirler. Bir şey soracağım ileride Dynapac dışında başka markaların geleceğinden bahsettiler mi?

hayır year 3 season pass olmayacak desteği bitiyor zaten araç paketi son bir tane daha var

3 Beğeni

Bir JCB gösteri ekibi olamaz ama 1,5 lt. Sarı Kula bu ekipten fazlasını gösterir.

Imgur

Imgur

7 Beğeni