Yeni Construction Simulator (ana konu)

1 Beğeni

Sanki yeni harita biraz da farklı görevler eklenmiş 3. oyunun üstüne. Fragman o hissiyatı verdi tamamen

Gene Edition’lar piyasaya çıkmaya başladı

1 Beğeni

Pastel Boya Simulator Gold Ediyşınnnn :smiley:

3 Beğeni

Arkadaslar merhaba, Liebherr is makineleri DLC paketini inceledik. iyi seyirler.
yorumlerinizi bekliyorum

4 Beğeni
1 Beğeni

Konusu yoktu açmaya da gerek yok buraya atayım dedim. Aynı oyunu harita değiştirip sürmeye devam ediyorlar. Videolarına baktım 3. Oyundan farkı yok nerdeyse

Yol işi bittikten sonra makine parkı kafayı sıyırırken.

7 Beğeni

Hocam benim oyunumda araçların parlaması bir hayli fazla oluyor. Grafik ayarlarınızı atar mısınız? Görsellere baktığım kadarıyla sizde parlama yok. @OSG22

Belki bilmeyenler vardır ana oyun microsoft storede aşırı ucuza satılıyor dün arkadaşlar şans eseri denk gelip hemen aldık. Eğer pahalı diye sonraya bırakanlar var ise hemen alsın burayada zam gelebilir belli olmaz. Construction Simulator ürününü satın al | Xbox

Allah razı olsun kardeşim. Hemen aldık bizde

1 Beğeni

Yeni haberler var yeni marka hidromek değil ve oyunun desteği 2025 in 1.çeyreğinden sonra bitiyor neyse asıl önemli konu titanium edition geldi ve destek yavaş yavaş bitiyor zaten güncellemelerde azaldı yeni markayı mı merak ediyorsunuz alın size yeni marka ben şahsen sevindim kırmızı silindirlerimiz olacak neyse ekran görüntüsünü atıyorum hemen

Hayırlı olsun dynapac

1 Beğeni

Birde titanium edition çıktı onuda atayım hemen
header_ratio

Construction Simulator - Titanium Edition, inşaat ve ağır makinelerin büyülü dünyasına harika bir başlangıç adımıdır. Bu etkileyici paket, 100 çeşitli inşaat işi, 24 ünlü üreticiden 90’dan fazla lisanslı makineye sahip Construction Simulator’ın ana oyununun yanında her biri kapsamlı bir hikâyeye sahip iki devasa haritayı da içeriyor. Year 1 Season Pass ve Year 2 Season Pass’in yanında Kramer Pack de bu paketin bir parçası olarak inşaat girişimcisi olarak başlayacağın bu heyecanlı yolculuğuna daha da kapsamlı hikâyeler, yepyeni bir hikâye haritasıyla birlikte bir sürü inşaat makinesi ve özelleştirme için kozmetik eşyaları ile seviye atlatacak.
Titanium Edition içeriği:

• Ana Oyun
  • Kramer Pack
  • Car & Bobblehead Pack
  • Customization Kit
  • Year 1 Season Pass
    o Year 1 Season Pass Helmet & Sticker
    o JCB Pack
    o Cosmetic Pack #1
    o Airfield Expansion
    o SANY Pack
    o Spaceport Expansion
    o Cosmetic Pack #2
  • Year 2 Season Pass
    o Year 2 Season Pass Pickup Truck
    o Liebherr Pack
    o Stadium Expansion
    o 6 makine içeren bir Marka Paketi (henüz duyurulmadı)
    o Cosmetic Pack #3
    o Makine Paketi (henüz duyurulmadı)

Birde yol haritasında devam edecekler yerinden dlcler kaldırıldı hemen ekran görüntülerini atayım

IMG-20240710-WA0076

2 Beğeni

2022 de satın almamdan bu yana ilk defa oynuyorum da optimize sıkıntısı yaşayan var mı? dozerde dışarıdan yüksek fps alıyorum ama içeriye geçince fps düşüyor 20lere.

yeni sisteme geçeli deneyim diyip duruyorum da bi heves edemedim şimdi indirmeye başladım bakalım iyileştirme olmuş mu. Bende çıktığından bu yana tekrar oynamadım.

1 Beğeni

Hocam eğer oynayacaksanız beraber oynayalım isterseniz. Tek başına 10 saat yaptım ama yavaştan sıkılmaya başladım :smiley:

1 Beğeni

Oynanacaksa bende indirebilriim.

1 Beğeni

Tek başıma çok sıkıcı.

1 Beğeni

gelin hocam sizde kariyer yapalım valla ortak bir savede