Yeni Çekici IVECO S-WAY tanıtıldı!

Bunu kasıtlı olarak yapıyorlar, yapmak zorundalar çünkü gerek Ford gerek Iveco marka imajı olarak son derece gerideler. Özellikle Ford, F-Max öncesi yok sayılıyordu. F-Max korkunç derecede Volvo’ya benziyor çünkü bu fiyata Volvo’ya benzeyen bir çekici alıyorsunuz algısını tüketici üzerinde oluşturmayı istiyorlar. Bunu asla açık açık söyleyemezler tabii ki ama üstü kapalı bir şekilde sanırım Otopark.com F-Max videosunda bir yetkili dile getirmişti. Iveco da şu an aynı şeyi yapıyor ki bence F-Max’in Volvo’ya benzediği kadar S-Way Scania’ya benzemiyor. Elbette göz bir yerden ısırıyor diyorsunuz bakınca ama bunu yapmak zorundalar ki tercih edilme oranlarını arttırsınlar.

Farklı bir örnek vermek gerekirse Apple iPhone X ile çentikli bir telefonu piyasaya sürdü ve şu an herhangi bir teknoloji mağazasına gitseniz çentiksiz bir telefon görmeniz neredeyse imkansız. Üstelik her fiyat kategorisinde.

5 Beğeni

Direksiyonunu çok beğendiğimi söylemeliyim. Seat marka araçların direksiyonları gibi sportif olmuş.

1 Beğeni

Özgün bulmadım, resmen Scania’dan kopyalamışlar. :man_facepalming:t3:

Magirus versiyonu iç-dış güzel duruyor.

2 Beğeni

Direksiyonun kolları Fiat Egea’ya benziyor la :grin:

2 Beğeni

https://www.iveco.com/ckd/en-us/kitshistory/pages/fiativecomilestones.aspx

çünkü ortak şirket

3 Beğeni

Ha tamam o zaman normaldir

İçini sevdim en kısa zamanda oyuna gelir umarım.

İçi aynı hi-way olmuş sadece modern bi tasarım katılmış. Çoluk çocuk sahibi oluruz bu oyuna gelene kadar… :joy:

Tırı şöförü youtuber biri “adamlar tır yapmış bardak koymaya yer yapmamışlar” diyordu konsol üstünde yine bardak koymaya yer yok. :smiley:

çok güzel duruyor :smiley: birkaç gün geçince herkesin gözü alışır
modunu mu yapsak ne ya? :smiley: dsfsdf ama f-max olayını en dibine gördükten sonra bununla uğraşılmaz scs yapsın krşm

1 Beğeni

Ben beğendim. Gelse de sürsek :smiley:

6x2 şasi

6 Beğeni

Tüpsüz şey seni :smile:

5 Beğeni

Şu yarım tekerler çok komik duruyor bence :rofl:

2 Beğeni

Yarım tekerlek şasi tipi genelde İngiltere pazarı için kullanılıyor arka akü,hava tüplerinin kapatılması ise gayet güzel görünüyor…

8 Beğeni

Bu modu HBB den ortaklaşa almak isteyen var mı şöyle 20-30 kişi toplansak süper olur.

kurbanlık dana yamı giriyorsun :smiley: :axe:

1 Beğeni

30 $ o parayı tek başıma veremem. 30 kişi toplansak kişi başı 1 $ verilir bence :slight_smile:

1 Beğeni

Mod güzel de model çok değişik be :smile: