Yeni 2025 Model Mercedes-Benz eActrosMercedes benz actros ailesinin son üyesi ve %100 elektrikli yeni araç eactros görücüye çıkarıldı. 22 ton yük kapasitesiyle sahip olan araç toplam 621 kWsa ulaşan üç batarya sayesinde de 500km`ye kadar yol kat edebiliyormuş, görünümü yüzünden buz dolabına benzetenler sayıca fazla ve bencede pek yalancı değiller ama zamanla kameralı tırlara alıştığımız gibi bu görüntüye de alışacağımızı düşünüyorum zaten elektrik artık olmazsa olmaz hale gelmiş durumda her marka kendine göre bir şeyler üretiyor bakalım bu araç nasıl olacak? 2024 yılının son aylarına doğru satışa çıkırılması bekleniyor, tabi daha 2019 model tırı getirmeyen scs bakalım bu aracı kaç yıl sonra getirecek merak konusu :smiley:

Daha fazla bilgi için; Mercedes, ağır sınıf elektrikli çekicisi eActros 600'ü tanıttı | DonanımHaber

2019 Model Mercedes-Benz Actros

https://www.youtube.com/watch?v=YFiWsIVpIoY

Yan aynalar kaldırılıp kameralar döşenmiş ve göstergeler tamamen dijitalleşmiş ilk bakışta biraz garip gelsede ileriki günlerde alışılcağını düşünüyorum ve ilk resmi gösterimi önümüzde günlerde gerçekleşecek olan 20-27 eylül tarihleri arasında IAA 2018 ticari araçlar tanıtım fuarında yapılacakmış ve şansa bakın ki scs de orada bulanacak :smiley: belki bi güzellik yapıp scs`ye lisans verirmiler acaba??

Daha fazla bilgi için: Premium otomobilleri aratmayacak yenilikleriyle 2019 Mercedes Actros

2 Beğeni

SCS’de orada olacaksa var bir şeyler var :smiley:

Çekici güzel duruyor kameralarda hoş da o direksiyon ne ?

Yeni nesil otomobil tarzı yapmışlar ford gibi bide ford fmax laf ederdim helal olsun forda :smiley:

Etsye gelirmi bilmem scsnin tır fuarlarına gitmesi tanıtım için iyi

Hadi bakalım scs inşallah bu actros lardan oyuna ekler yenilik iyidir.

Heisterkamp Groep firması yeni Actros almış. Yani zaten bunun ETS2’ye pat diye gelebileceğini sanmıyorsunuzdur değil mi? Modifiye paketi çıktıktan sonra buna dair ve yeni nesil araçlar için bir şeyler söyleseler bari… içinde gereksiz olan ne varsa kaldırmış adamlar :smiley: biraz garip duruyor lüks olmaya çalışmış ama olamamış gibi bişey

4 Beğeni

Scania’dan vazgeçmem.

Şuan Türkiye’de Aksaray’da bulunan Mercedes-Benz Türk fabrikasında da Mirrorcam yani Hasan’ın paylaşmış olduğu Actros’lardan üretiliyor ve ihraç ediliyor.Avrupa’dan baya bir sipariş varmış bu Actros’a bilgi olarak paylaşalım burada dursun. :wink:

1 Beğeni

MP4 kasalar gibi fiyasko olmaz umarım. Ama luxury sedanların kokpitine benzemiş.

1 Beğeni

Mercedes-Benz Actros GenH2 - Sıvı Hidrojen… 1000 km menzil… seri üretim 2024…


7 Beğeni

2023 ün ilk yarsında müşterilere denetip 2. yarısında seri üretime geçilecek. eActros Long Haul 2024 yılında seri üretime geçecek .

2 Beğeni

Evet orada bir yanlışlık olmuş, GenH2 testlerde başarılı olursa, on yılın ikinci yarısında seri üretim planlıyor…

3 Beğeni

Başlık: Yeni 2019 Model Mercedes Benz Actros

Yıl: 2024

3 Beğeni

ben seviyorum gayet güzel :smiley:

2 Beğeni

güzel görünüyo ama içi aynı gibi geldi bana

Senin için konuyu güncelledim :smiley:

1 Beğeni