Yapıların kaybolması

İyi forumlar.
Fs19da oyunu güzelleştirmek için bu ara peyzajla uğraşmaya başladım. İndirdiğim modlarla yapılar kurdum, ışıklandırma yaptım. Oyunu kaydedip çıktım ve tekrar girdiğimde tüm yapılar gitmişti. Yaşayan ve ya sebebini bilen var mı?

İyi geceler, yani hiç yaşamadım öyle bir sorun ama eğer kaydettikten sonra modları vs. sildiyseniz belki böyle bir durum olmuştur ama sanmıyorum öyle olacağını. İsterseniz boş bir profil açın, bir iki değişiklik yapıp kaydedin ve çıkın. Tekrar girip bi bakarsınız eğer yine kaydetmiyorsa steam’dan dosyaları doğrulamayı deneyin

Merhabalar. Bu problemi yaşana kadar sorun yoktu mesala 2-3 gün öncesinden yapılan ışık modları düzgün çalışırken, bu akşam çiftlik için garaj modu falan kurduk gayet güzel 1-2 saat uğraştık save aldık çıktık girdiğimizde eskiden yapılan modlu ışıkların bir kısmı gitmiş, yeni yapılan yapılar gitmiş, çevreye diktiğimiz ağaçların 1-2 tanesi duruyor. Arabalar save aldığımız yerde duruyor sorunsuz. İşin garibi oyunun modsuz olan tamirhanesi bile gitmişti girdiğimizde

Bu arada sadece oyunu save aldık ana menüye çıkıp girip bir şeyler deneyecektik ki yapılan yapılar zarar görmeden eğer emin olamazsak saveye döneriz diye. Oyunu kapatmadık bile gir çık yaparken.